» » Подорож до Китаю: Таємниця Залізної маски 2016
Подорож до Китаю: Таємниця Залізної маски 2016
Рік:
2017 рік
Країна:
Режисер:
Олег Степченко
В ролях:
Олексій Огурцов, Джейсон Флемінг, Олександр Цёма, Джекі Чан, Юрій Колокольников, Вілен Бабичев, Чарльз Денс, Михайло Мухін, Рутгер Хауер, Сінтхун Яо
Формат:
mp4, 3gp

Подорож до Китаю: Таємниця Залізної маски 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Подорож до Китаю: Таємниця Залізної маски 2016 українською мовою

Маловідомий вчений Джонатан Грін вирішив повністю присвятити своє життя науці. Його захопленням є картографія і він хоче зробити найбільше відкриття в світі науки. Для втілення в життя своїх гіпотез, Джонатану доводиться відправитися в кругосвітню подорож і попутно складати докладні карти всіх територій, на яких він побував. Вирушивши з Англії в свою нелегку подорож, він дістався до земель руських, де зіткнувся з безліччю непояснених речей. Незабаром вісті про картографію дійшли до Петра Першого. До цього часу Джонатан якраз дістався до імператорського палацу.

Після спілкування з Гріном, імператор вирішив запропонувати йому роботу з пристойною оплатою. Оскільки картографові кошти були просто необхідні для продовження своїх досліджень він, звичайно ж, погодився. Петро Перший хотів щоб Джонатан зробив карти східних земель Росії. Під час виконання роботи вчений відхиляється від свого маршруту і приїжджає в Китай, де на нього чекає маса нових відкриттів, паранормальних явищ і дивовижних істот. Оскільки Джонатан - вчений, то він категорично відкидає будь-які згадки про магію, але саме з нею він зіткнеться в Китаї, до того ж його чекає чергова зустріч з Вієм. Вчений, остання надія місцевого населення на порятунок від злих чар.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн трейлер фільму Подорож до Китаю: Таємниця Залізної маски 2016 українською

  • Трейлер
Загрузка...
Подорож до Китаю: Таємниця Залізної маски 2016
Подорож до Китаю: Таємниця Залізної маски 2016
Подорож до Китаю: Таємниця Залізної маски 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*