П'ята хвиля 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
01:52
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Дж. Блейксон
В ролях:
Тоні Револорі, Лів Шрайбер, Хлоя Грейс Морец, Маккау Міллер, Марія Белло, Рон Лівінгстон, Майка Монро, Алекс Роу, Нік Дж. Робінсон, Меггі Сіфф
Формат:
mp4, 3gp

П'ята хвиля 2016 дивитися онлайн

Опис фільму П'ята хвиля 2016 українською мовою

Вони прийшли з далекого космосу лише для того, щоб відібрати у людей Землю. Після того, як величезний космічний корабель завис над планетою, непрохані гості, не виходячи на контакт, почали планомірно, крок за кроком, стирати з лиця Землі людську цивілізацію: перша хвиля занурила світ в непроглядну темряву і хаос, повністю позбавивши земну кулю електроенергії; друга - принесла людям руйнівні цунамі, стерши з поверхні планети міста, що знаходяться у прибережній зоні, третьою стала спустошуюча пандемія, яка заразила всю територію земної кулі невиліковним смертельним вірусом, в результаті чого вимерла більша частина населення планети. Під час четвертої хвилі почалася зачистка тих, хто вижив, що проводилася інопланетянами, які вселялися в людей і захопили над ними контроль. І ось зруйновану і практично спустошену Землю очікує п'ята хвиля.

У центрі сюжету виявляється шістнадцятирічна дівчина Кессі, що зуміла пережити всі чотири хвилі, після четвертої засвоїла одне єдине правило: хочеш жити - не довіряй нікому. Ховаючись від всюдисущих інопланетних карателів, дівчина намагається розшукати свого молодшого брата Семмі, викраденого загарбниками. Одного разу Кессі зустрічає Евана, який може стати її останньою надією. Ось тільки чи може вона йому довіряти?

Фільми 2016 онлайн

П'ята хвиля 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

5-я волна

Загрузка...
П'ята хвиля 2016
П'ята хвиля 2016
П'ята хвиля 2016
П'ята хвиля 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*