» » Великий дружній велетень 2016
Великий дружній велетень 2016
Рік:
Країна:
Час:
117 хв. / 01:57
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Стівен Спілберг
В ролях:
Ребекка Холл, Оулавюр Даррі Оулафссон, Білл Хейдер, Рубі Барнхилл, Джемейн Клемент, Майкл Адамуейт, Пенелопа Вілтон, Марк Райленс, Мерилін Норрі, Адам Годлі

Великий дружній велетень 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Великий дружній велетень 2016 українською мовою

Сімейне ігрове кіно, зняте Стівеном Спілбергом, повідає фантастичну казкову історію про доброго-предоброго велетня. Деякі велетні несуть людяність всередині. Головний герой відноситься до таких. Великий і добрий Велетень придивляючись йде по тихому місту і дарує дітям вночі найкращі сни. Одного разу о третій годині ночі він ходив по вулицях Англії і, загорнувши за один будинок, зустрів стоїть на балконі Софі - дівчинку, що не спала в ту ключову хвилину. Софі, перебуваючи в шоковому стані, не закрила вікна і сховалася під ковдрою. А велетень забрав перелякану свідка і пішов в країну собі подібних.

Зустріч двох персонажів дала початок дружбі між людиною і потойбічною істотою з м'яким серцем. Вони відрізняються зовнішністю, але сходяться загальними бажаннями про благополучне майбутнє. Велетень залишався єдиним добрим героєм в рідній країні, де ніхто не здогадувався про сміливих і славних наміри громили. Нерозлучні друзі задумують стратегію боротьби з агресивними істотами, що перешкоджають благодушній місії.

Кіно Великий дружній велетень 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

Большой и добрый великан

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*