» » Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда 2018
Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда 2018
Рік:
2018 рік
Режисер:
Девід Йейтс
В ролях:
Езра Міллер, Джуд Лоу, Кармен Еджого, Зої Кравіц, Каллум Тернер, Едді Редмейн, Кетрін Уотерстон, Клаудія Кім, Елісон Судол, Джонні Депп
Формат:
mp4, 3gp

Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда 2018 дивитися онлайн

Опис фільму Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда 2018 українською мовою

Після того, як Ньюта Саламандера виключили з чарівної школи Хогвартс, його життя не стало біднішим на всілякі пригоди. Злому магу Грін-де-Вальду вдається втекти з в'язниці, і в плані помсти він налаштований дуже рішуче. Він ховається в Європі і там збирається створити величезну армію прихильників, не тільки щоб помститися тим, хто запроторив його за ґрати, але і для винищення простих смертних, які не володіють магією. У нього грандіозні плани, які дійсно небезпечні для людства.

Ньют вважає своїм обов'язком кинутися на пошуки злого чарівника і запобігти його витівкам. Хлопець розуміє, що зробити це буде нелегко. Йому необхідна допомога в боротьбі з містичним злом. Разом з Саламандером, боротися проти Геллерта буде його колишній друг Альбус Дамблдор. Колись, за часів їх навчання, маги дуже дружили, але згодом між ними утворилася ворожнеча. Адже Альбус завжди виступав на боці добра, чого не можна було сказати про Гріна-де-Вальт. Сутичка буде серйозною. Протиборчі сили налаштовані тільки на перемогу. Яка роль у цій війні дістанеться Ньют? Чи прийдуть йому на допомогу фантастичні тварини з його валізки? А якщо кохана Літа Лестранж прийме сторону ворога, чи не піде Саламандер у неї на поводу? Адже одного разу, він взяв її вину на себе, і за це поплатився навчанням в Гогвортсі. Безліч загадок чекає попереду.

Фільми 2018 які вже вийшли

Дивитися онлайн трейлер фільму Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда 2018 українською

  • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*