» » Собачий рай 2013
Собачий рай 2013
HDRip
Рік:
2013 рік
Країна:
Час:
116 хв. / 01:56
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Анна Чернакова
В ролях:
Олександр Кудрявцев, Анна Корнєва, Наталя Акімова, Марина Ігнатова, Ігор Гордін, Ніна Семенова, Наталія Ткаченко, Глафіра Тарханова, Олександр Адабашьян, Анастасія Фурса
Формат:
mp4, 3gp

Собачий рай 2013 дивитися онлайн

Опис фільму Собачий рай 2013 українською мовою

У цьому російській фільмі переплітаються події 1939 і 1953 років. Дівчинці Тані, яка не потрапила в цьому році в піонерський табір, залишається тільки прогулюватися у власному вуличному дворі. Вона зауважує у дворі нову машину і хлопчика. Це сім'я повернулася із заслання на півночі до рідного дому. Хлопчика, який приїхав з далекого куточка країни, звуть Митею і вони подружилися з Танею. Він розповів їй розповідь про те, що на його батьківщині у нього була собака Гектор.

Вона була йому найкращим другом, але батьки не дозволили взяти його в Москву. Тепер Миті дуже сумно. У спробах повернути собі собаку, Митя і Таня дізнаються історію його родини. Митя не розуміє, чому його повинна виховувати його бабуся. Він сумує за батьками. І ось до дивного сімейне свято Новий рік, бабуся вирішується зібрати всю рідню. Всі готують салати, прикрашаю ялинку і одягають маски. Тільки з цього нічого хорошого так і не виходить. Старші між собою пересваряться, Гектора через невідповідні житлових умов, повертати ніхто не збирається. Тільки Митя і Таня зможуть скрасити це свято і зробити його радісним.

Фільми 2013 онлайн

Кіно Собачий рай 2013 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Собачий рай 2013
Собачий рай 2013
Собачий рай 2013
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*