» » Дівчина з родео 2016
Дівчина з родео 2016
Рік:
2016 рік
Країна:
Режисер:
Джоел Пауль Рейсіг
В ролях:
Пейтін Харт, Роуз Енн Непа, Дерек Брендон, Кейлі Харт, Ясси Хоукс, Тіффані Бернс, Бретт Алан Харт, Шеррі Деспрес, Кевін Сорбо, Софі Болен
Формат:
mp4, 3gp

Дівчина з родео 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Дівчина з родео 2016 українською мовою

Юна чотирнадцятирічна Прісцилла Вільямс тренується в англійській кінноспортивної школі. З настанням літа дівчина ніяк не може дочекатися, коли ж почнуться приватні тренування, і вона знову зможе побачити свого коня Лаки Лада, з яким дівчинка неймовірно здружилася. Через деякий час мати Прісцилли повідомляє, що збирається повторно вийти заміж, після чого вона і її новий обранець відправляться в подорож на кілька місяців. Мати каже дочки, щоб та відправлялася в штат Мічиган, де в невеликому поселенні живе її батько Дюк, з яким дівчина, нарешті, зможе познайомитися і пожити деякий час у нього на ранчо.

У минулому неперевершений майстер і чемпіон родео, нині Дюк живе на самоті на своєму ранчо, після того як мати нашої героїні його кинула. Приїзд дочки стає для нього справжньою несподіванкою, адже батько, вміє управлятися з величезним господарством, абсолютно не знає, як йому ставитися до дівчинки-підлітка. Згодом Прісцила звикає до спокійного життя в провінційній глибинці. Одного разу побачивши родео і дізнавшись від батька, що дівчата теж можуть брати в ньому участь, наша героїня вирішує спробувати свої сили в цьому екстремальному виді спорту. Незважаючи на опір батька, який переживає, що дочка може отримати травму, талант Прісцилли до верхової їзди і вміле поводження з конем беруть своє, і наша героїня починає готуватися до змагань по молодіжному родео.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн трейлер фільму Дівчина з родео 2016 українською

  • Трейлер
Дівчина з родео 2016
Дівчина з родео 2016
Дівчина з родео 2016
Дівчина з родео 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*