Брекенмор 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Ірландія
Час:
72 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Chris Kemble, J. P. Davidson
В ролях:
Софі Хопкінс , Джо Кеннард , Маргарет о'салліван , Elaine Kennedy , Берті Броснан , Д. Дж. МакГрат , Helena o'connor , Kieran Baker
Формат:
mp4, 3gp

Брекенмор 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Брекенмор 2016 українською мовою

В епіцентрі подій виявилася дівчина на ім'я Кейт. Вона жила тривалий час в шумному Лондоні, однак раптова смерть дядька змусила її різко змінити спосіб життя і місце проживання. Героїня перебирається у віддалене село під назвою Брэкенмор, розташовану в мальовничих і малонаселених місцях південної Ірландії. Це – родове гніздо її предків. Тут дівчина стикається з незвичним і дуже дивним способом життя. Місцеві ставляться насторожено і навіть вороже до всіх приїжджих, і «не своїх».

Ексцентричні люди тут явно зберігають якусь страшну таємницю і не дуже-то хочуть, щоб хтось дізнався про неї. Кейт знайомиться з странненьким хлопцем на ім'я Том, який береться активно допомагати їй дізнаватися більше про своє коріння, які вона тривалий час ігнорувала, а також адаптуватися на новому місці і забути всі страхи і тривоги життя у великому місті. Але, чим більше вона дізнається про моторошнуватих звичаї і вдачі місцевої комуни, і своїх родичів, у тому числі, тим страшніше їй стає. Загнивання власної сім'ї, таємничі ритуали і людські взаємини переплелися в витіюватий візерунок перед очима переляканого Кейт.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Брекенмор 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*