» » Похмурі небеса 2013
Похмурі небеса 2013
Рік:
Країна:
Час:
97 хв. / 01:37
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Скотт Чарльз Стюарт
В ролях:
Річ Хатчмен, Кері Рассел, Дакота Гойо, Джош Хемілтон, Джейк Бреннан, Л.Дж. Бенет, Мінді Кріст, Кейдан Рокетт, Дж.К. Сіммонс, Енні Турман

Похмурі небеса 2013 дивитися онлайн

Опис фільму Похмурі небеса 2013 українською мовою

У центрі історії в фантастичному трилері «Похмурі небеса» (2013) знаходиться проста американська сім'я, яка несподівано стає метою ворожих інопланетян з іншої планети. Ця історія починається вночі, коли все сімейство безтурботно спало. Їх несподівано будить спрацювала сигналізація. Перевіривши будинок, і не виявивши нічого, батьки вирішують, що це просто несправність сигналізації. Але, як виявиться далі, все найстрашніше і дивне очікує головних героїв попереду.

На тілі маленького хлопчика почнуть з'являтися незрозумілі знаки, які ніяк не можна пояснити. Батьки починають шукати людей, які могли б їм допомогти в розгадці цієї таємниці. Один з фахівців висуває гіпотезу, що хлопчик позначений прибульцями, і що дуже скоро вони заберуть його з собою, на іншу планету. Є ймовірність того, що оточують його буде загрожувати небезпека. Батьки не знають, що їм робити і куди звертатися. Адже ці безглузді припущення викликають у них надмірний страх. Вони б дуже хотіли, щоб це все виявилося страшним і безглуздим сном. Але це, на жаль, далеко не так.

Кіно Похмурі небеса 2013 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Похмурі небеса 2013
Похмурі небеса 2013
Похмурі небеса 2013
Похмурі небеса 2013
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*