» » Атака радянських зомбі 2016
Атака радянських зомбі 2016
Рік:
2016 рік
Країна:
Режисер:
Андреас Марфорі
В ролях:
Іван Качалин, Віктор Буланкін, Денис Колонтай, Анна Комкіна, Наталя Трінчіна, Маргарита Кукліна, Дмитро Вітер, Володимир Аленіков, Михайло Австрейх, Тетяна Новик
Формат:
mp4, 3gp

Атака радянських зомбі 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Атака радянських зомбі 2016 українською мовою

Іноді ми робимо щось заради простої забави або інтересу і навіть не думаємо, до яких шокуючим наслідків можуть привести ці нешкідливі вчинки. Одного разу група цікавих друзів вирішує позбавитися, і відправляється в напіврозвалених занедбаний будинок лікарні, що знаходиться в центрі самої Москви. Звичайно ж, вони навіть уявити не можуть, що ця витівка може чимось жахливим закінчитися, адже будівля настільки старе, що там десятиліттями нікого не було.

Справа в тому, що тут вченими колись проводились усілякі досліди над людьми в роки СРСР. І ось забравшись в лікарню, друзі починають в результаті розуміти, що вони тут не одні. Їм відкривається страшна таємниця минулих років, яка ховалася за цими стінами. Виявляється, що в наші дні по покинутим сірим коридорах московської лікарні розгулюють ті, хто був колись схильний жахливим експериментів. Повний фільм Атака радянських зомбі 2016 роки зможемо подивитися онлайн не раніше червня.

Немислимо, що в центрі гучного величезного міста, де живуть сотні людей, може відбуватися такий кошмар, в який довелося догодити друзям. Їм доведеться пережити страх і жах, повний крові і неймовірного болю. Чи зуміють люди вибратися з цього кошмарного пекла? Адже ходячі трупи не відпустять своїх жертв, які самі завітали до них.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн трейлер фільму Атака радянських зомбі 2016 українською

  • Трейлер
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*