Байбаймен 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
96 хв.
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Стейсі Тайтл
В ролях:
Фей Данауей, Даг Джонс, Крессида Бонасье, Еріка Тремблей, Маріса Ечеверріа, Дженна Кенелл, Майкл Трукко, Люсьєн Лавісконт, Дуглас Сміт, Клео Кінг
Формат:
mp4, 3gp

Байбаймен 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Байбаймен 2017 українською мовою

Кожен день в світі відбувається величезна кількість жорстоких убивств: безглузде насильство, немислимі звірства, незліченні жертви - все це діяння рук людських, але бувають випадки, коли неможливо навіть припустити, що могло штовхнути людей на подібні дії. І поки багато хто намагається безрезультатно знайти відповідь на питання, що ж змушує більшість безумців так поступати, істина знаходиться зовсім поруч, ховаючись за вельми простим формулюванням того самого питання, що починається на «Хто ж ...»

Троє студентів коледжу відправляються в старий занедбаний будинок, що знаходиться за територією студентського містечка. Прибувши на місце, вони раптово стикаються з могутнім зловісним духом на прізвисько БайБайМен, спраглим їх смерті. Незабаром вони дізнаються, що таємничий злодій загадковим чином вбиває всіх, хто знає його ім'я, або не випускає його образ з голови, постійно думаючи про нього. Кожного нещасного, хто порушує ці два простих правила, чекає жорстока немислима смерть, як ніби сам БайБайМен, немов вправний ляльковод, змушує нещасних крок за кроком невблаганно слідувати до своєї загибелі. Чи зможуть наші герої врятуватися від зловісного вбивці, про який не можна нікому розповідати, інакше кількість жертв значно зросте?

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Байбаймен 2017 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

БайБайМэн

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*