» » Ідеаліст 2015
Ідеаліст 2015
Рік:
Країна:
Данія
Жанр:
Час:
114 хв. / 01:54
Переклад:
російський, одноголосий
Режисер:
Христина Розендаль
В ролях:
Петер Плаугборг, Клаус Буе, Тім Ахерн, Томас Бо Ларсен, Серен Маллинг, Барбара Барнс, Хенрік Бірк, Йенс Альбінус, Микола Седерхольм, Арлі Жовер

Ідеаліст 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Ідеаліст 2015 українською мовою

Данський трилер, побудований на журналістському розслідуванні, від режисера Крістіни Розенталь. У головних ролях Петер Плаугборг, Серен Маллинг. Страшна подія, за терміном давності якого вже нічого не можна змінити, знову вторглося в життя його учасників. Одного разу над територією Гренландії зазнав аварії літак, який перевозив на своєму борту чотири водневі бомби. Відразу ж після аварії влада Данії і США дали команду негайно зачистити ділянку і закрили цю справу, відправивши в архів під грифом «цілком таємно». Однак через роки з людьми, які брали участь в очищенні території стали відбуватися страшні події, які просто не вкладалися в голові.

Безліч людей просто померло в лікарні від важкої хвороби, а що залишилися в живих виглядали як ожилі небіжчики. Молодий і амбітний журналіст на ім'я Поль вирішує особисто докопатися до правди і відправляється в довгу подорож, щоб поговорити з очевидцями. З'ясовується, що не всі в тій аварії пройшло так гладко, як переконує уряд. Люди очевидно хворі і навряд чи переживуть ще кілька років, але найстрашніше - на тій території досі живуть ні про що не підозрюють місцеві жителі, які поступово починають відчувати себе все гірше і гірше. Молода людина намагається попередити уряд, але йому буквально затикають рот, щоб він мовчав. Дійсно, там, де перетинаються інтереси двох держав, немає місця співчуттю і жалості, а шкідливий журналіст в будь-який момент може організувати скандал, який сколихне громадськість.

Кіно Ідеаліст 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*