Ідеаліст 2015
Рік:
2015 рік
Країна:
Данія
Жанр:
Час:
114 хв. / 01:54
Переклад:
російський, одноголосий
Режисер:
Христина Розендаль
В ролях:
Петер Плаугборг, Клаус Буе, Тім Ахерн, Томас Бо Ларсен, Серен Маллинг, Барбара Барнс, Хенрік Бірк, Йенс Альбінус, Микола Седерхольм, Арлі Жовер
Формат:
mp4, 3gp

Ідеаліст 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Ідеаліст 2015 українською мовою

Данський трилер, побудований на журналістському розслідуванні, від режисера Крістіни Розенталь. У головних ролях Петер Плаугборг, Серен Маллинг. Страшна подія, за терміном давності якого вже нічого не можна змінити, знову вторглося в життя його учасників. Одного разу над територією Гренландії зазнав аварії літак, який перевозив на своєму борту чотири водневі бомби. Відразу ж після аварії влада Данії і США дали команду негайно зачистити ділянку і закрили цю справу, відправивши в архів під грифом «цілком таємно». Однак через роки з людьми, які брали участь в очищенні території стали відбуватися страшні події, які просто не вкладалися в голові.

Безліч людей просто померло в лікарні від важкої хвороби, а що залишилися в живих виглядали як ожилі небіжчики. Молодий і амбітний журналіст на ім'я Поль вирішує особисто докопатися до правди і відправляється в довгу подорож, щоб поговорити з очевидцями. З'ясовується, що не всі в тій аварії пройшло так гладко, як переконує уряд. Люди очевидно хворі і навряд чи переживуть ще кілька років, але найстрашніше - на тій території досі живуть ні про що не підозрюють місцеві жителі, які поступово починають відчувати себе все гірше і гірше. Молода людина намагається попередити уряд, але йому буквально затикають рот, щоб він мовчав. Дійсно, там, де перетинаються інтереси двох держав, немає місця співчуттю і жалості, а шкідливий журналіст в будь-який момент може організувати скандал, який сколихне громадськість.

Фільми 2015 онлайн

Кіно Ідеаліст 2015 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*