Я хуліган 2016
Рік:
2016 рік
Жанр:
Час:
82 хв. / 01:22
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Стівен М. Сміт
В ролях:
Райан Режис, Джон-Пол Гейтс, Девід Бек, Марк Уінгетт, Даррен Джеймс Кінг, Бен Лойд-Холмс, Кріс Белл, Стефен Норт, Марсель Доріан, Лі Ніколас Харріс
Формат:
mp4, 3gp

Я хуліган 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Я хуліган 2016 українською мовою

Історія про хлопця з неблагополучної сім'ї, написана британськими сценаристами в жанрі трилер. Режисер Стівен М. Сміт. У головних ролях Марк Уінгетт і Даррен Джеймс Кінг. У фільмі показують життя молодої людини з бідної сім'ї. У його дитинстві було мало хороших подій, не було гідного прикладу для наслідування і наставника. Хлопчина не бачить свого майбутнього. Він легко піддається чужому впливу. Люди, як він, виживають на міських вулицях, намагаються знайти своє місце під сонцем. Важливо не потрапити під негативний вплив поганих людей. Головний герой зв'язується з небезпечним світом криміналу. На цю подію заснована сюжетна лінія фільму. Його запрошують в бандитське угрупування, переконуючи, що це єдиний варіант розвитку його життя. Він нікому не потрібний, вирватися в солодке життя не вийде. Хлопцеві промили мізки і задурили голову.

У його житті з'явилася мета: доводити свою перевагу шляхом насильства. Старі друзі не можуть змиритися з обраної дорогою одного, тому намагаються напоумити. Ще трохи і шляху назад не буде. Впавши на дно, не повертаються. Молоду людину засмоктало в кримінальний світ. Вирватися стає занадто важко. Спроби друзів допомогти призводять до трагічних наслідків. Ведучи такий спосіб життя, рано чи пізно все виходить з під контролю. Невже після цього моменту не зрозуміє, що він помилився? Занадто багато насильства і крові навколо хлопця. У повному сум'яття і страху знаходиться головний герой. Піти з лап бандитів практично неможливо. Прийти в банду може кожен, а піти живим нікому не вдається.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Я хуліган 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*