» » Саранча 2013
Саранча 2013
Рік:
Країна:
Жанр:
Час:
01:58
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Егор Баранов
В ролях:
Дмитро Шевченко, Олексій Горбунов, Пауліна Андрєєва, Петро Федоров, Євген Стичкін, Олександр Голубков, Євгенія Дмитрієва, Катерина Волкова, Максим Пінскер, Іван Щенін

Саранча 2013 дивитися онлайн

Опис фільму Саранча 2013 українською мовою

В основу сюжету лягла фатальна зустріч двох абсолютно різних молодих людей, Артема і Лери. Артем - простий провінційний хлопець, який звик все своє свідоме життя старанно працювати, розбавляючи суворі сірі будні написанням віршів. Лера - багата дівчина зі столиці, яка звикла до розкоші і розв'язної життя, що знаходиться під чуйною опікою батьків, які, піклуючись про улюблену дочку, самостійно планують її майбутнє благополуччя. Звичайний курортний роман розпалює між нашими героями трепетний вогник любові, що вмить обернувся спопеляючим полум'ям пристрасті.

Але батьки Лери, яка мала близькі відносини з простолюдином, змушують її виїхати назад до Москви, де видають дівчину заміж за заможного бізнесмена, що є хорошим другом батька. Артем, у свою чергу, на зло їй одружується з багатою дамою, набагато старшою від нього. Але навіть ці події не змогли заглушити в наших героях божевільну неприборкану пристрасть один до одного, що спалахнула з ще більшою силою. Дуже скоро почуття , які вийшли з-під контролю приводять до страшних трагічних наслідків.

Кіно Саранча 2013 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Саранча 2013
Саранча 2013
Саранча 2013
Саранча 2013
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*