Озеро Ері 2016
DVDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
104 хв. / 01:44
Переклад:
російський, двоголосий
Режисер:
Кріс Мейджорс
В ролях:
Аль Сноу, Дж. Ларрі Батлер, Джейсон К. Віксом, Бетсі Бейкер, Ленс Хенріксен, Кріс Мейджорс, Ben Furney, Аннемійн Ніувкоп, Мередіт Мейджерс, Мерилін Гільотті
Формат:
mp4, 3gp

Озеро Ері 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Озеро Ері 2016 українською мовою

Американський гостросюжетний фільм жахів режисера Кріса Мейджорс, що розповідає похмуру і заплутану історію, мимовільною учасницею якої стає недавно овдовіла Кейт, гостро переживає смерть свого чоловіка. У минулому вона була шалено щаслива в шлюбі, проте трагічна випадковість забрала у неї коханого, перетворивши подальше існування дівчини в справжню муку. Все навколо неї нагадувало про недавній безтурботного життя, роз'ятрюючи душевні рани і не даючи можливості забути про те, що трапилося. Одного разу усвідомивши, що так більше тривати не може, вона прийняла рішення переїхати на нове місце проживання, щоб змінити обстановку, відволіктися від тяжких дум і просто знайти в собі сили жити далі.

До того ж вона виявила відмінний варіант - занедбаний, але просторий будинок в тихій і затишній місцевості на березі озера, далеко від міського шуму і суєти. Зрозуміло, занадто низька вартість і сам факт того, що останнім власником цієї будівлі був археолог, який помер понад тридцять років тому, виглядають трохи дивно. Але ці нюанси спочатку не викликали ніяких підозр у втомленою від звалилися на її голову життєвих труднощів героїні. Однак через якийсь час їй починає здаватися, що вона не єдина мешканка свого новопридбаного житла, підтвердженням чому служать деякі загадкові і навіть лякаючі події. Можливо, всьому виною розігралася уява, як результат накопиченої втоми і постійного нервового напруження. Але що, якщо хтось незримий дійсно присутній поруч з нею, а його наміри важко назвати доброзичливими?

Фільми 2016 онлайн

Кіно Озеро Ері 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*