Мить 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Індія
Час:
110 хв. / 01:50
Переклад:
російський, двоголосий
Режисер:
Равікант Пеперу
В ролях:
Скот Вівер, Ада Шарма, Адіві Сеш, Нікола Ванн, Раджеш, Анасуя Бхарадвай
Формат:
mp4, 3gp

Мить 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Мить 2016 українською мовою

У центрі сюжету захоплюючого фільму виявляється Ріші - молодий успішний банкір з Сан-Франциско, який побудував блискучу кар'єру завдяки своєму гнучкому розуму, дивовижному чарівності, а також величезної працездатності, рішучості і цілеспрямованості. Ось уже кілька років, після важкого розставання зі Швета, колишньої коханої, Ріші, ставши справжнім маніакальним трудоголіком, присвячує всього себе роботі, абсолютно не замислюючись про особисте життя.

Одного разу, прийшовши додому після невдалої зустрічі з дівчиною, спеціально підлаштований його найкращим другом, бажаючим відвернути хлопця від роботи, Ріші, прослуховуючи пропущені повідомлення на телефоні, раптово чує знайомий голос, що належить Швета, яка просить хлопця терміново приїхати. Не знаючи навіщо, але відчуваючи важливість майбутньої зустрічі, наш герой бере відпустку, пославшись на запрошення на весілля від близького родича, і відправляється в Індію.

Зустрівшись зі Швета, наш герой дізнається жахливу новину про те, що зовсім недавно дівчину жорстоко побили двоє озброєних злочинців, після чого, залишивши її без свідомості, негідники викрали її маленьку дочку. Погодившись допомогти, наш герой починає власне розслідування, абсолютно не здогадуючись, що все насправді не так просто ...

Фільми 2016 онлайн

Кіно Мить 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*