» » Темна дорога 2016
Темна дорога 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
80 хв. / 01:20
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Гарі Лунгрен
В ролях:
Майк Естес, Саймон Темплмен, Ден Донохью, Сем Дейлі, Майкл Говермейл, Кенаджуан Бентлі, Кевін Кенерлі, Лейлані Сарелл, Денфорт Коминс, Мішель Ломбардо
Формат:
mp4, 3gp

Темна дорога 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Темна дорога 2016 українською мовою

Американський фантастичний трилер режисера Гарі Лунгрена, події якого розгортаються в недалекому майбутньому, де розвиток технологій призвело до виникнення кібернетично вдосконалених людей. У цьому мінливому світі головний герой картини Ділан є яскравим прикладом симбіозу людського тіла і імплантованого штучного інтелекту, якого називає Клайдом.

У минулому військовий фахівець і учасник державної програми, службовець у військах спеціального призначення, нині він безробітний і самотня людина, що намагається знайти своє місце після звільнення в запас. Але незабаром він може згадати минулі навичках, оскільки випадковий порятунок незнайомої жінки, на яку було скоєно напад, стає початком його першого серйозного справи в якості захисника інтересів своєї нової знайомої. Вона твердо впевнена в тому, що її коханий чоловік, зараз успішний бізнесмен і вчений, бажає її смерті. Що знаходиться на мілині чоловік змушений прийняти щедру пропозицію, хоча і підозрює, що його клієнтка щось приховує і не повідомляє йому всієї правди, як про себе, так і про сімейні справи. Згодом він починає розуміти, що його підозри були зовсім не безпідставні, а робота, на яку він поспішив погодитися, не так проста, як здавалося йому спочатку.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Темна дорога 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*