» » Темна дорога 2016
Темна дорога 2016
Рік:
Країна:
Час:
80 хв. / 01:20
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Гарі Лунгрен
В ролях:
Майк Естес, Саймон Темплмен, Ден Донохью, Сем Дейлі, Майкл Говермейл, Кенаджуан Бентлі, Кевін Кенерлі, Лейлані Сарелл, Денфорт Коминс, Мішель Ломбардо

Темна дорога 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Темна дорога 2016 українською мовою

Американський фантастичний трилер режисера Гарі Лунгрена, події якого розгортаються в недалекому майбутньому, де розвиток технологій призвело до виникнення кібернетично вдосконалених людей. У цьому мінливому світі головний герой картини Ділан є яскравим прикладом симбіозу людського тіла і імплантованого штучного інтелекту, якого називає Клайдом.

У минулому військовий фахівець і учасник державної програми, службовець у військах спеціального призначення, нині він безробітний і самотня людина, що намагається знайти своє місце після звільнення в запас. Але незабаром він може згадати минулі навичках, оскільки випадковий порятунок незнайомої жінки, на яку було скоєно напад, стає початком його першого серйозного справи в якості захисника інтересів своєї нової знайомої. Вона твердо впевнена в тому, що її коханий чоловік, зараз успішний бізнесмен і вчений, бажає її смерті. Що знаходиться на мілині чоловік змушений прийняти щедру пропозицію, хоча і підозрює, що його клієнтка щось приховує і не повідомляє йому всієї правди, як про себе, так і про сімейні справи. Згодом він починає розуміти, що його підозри були зовсім не безпідставні, а робота, на яку він поспішив погодитися, не так проста, як здавалося йому спочатку.

Кіно Темна дорога 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*