» » Помилка часу 2014
Помилка часу 2014
Рік:
Країна:
Час:
01:44
Переклад:
російський, двоголосий
Режисер:
Бредлі Кінг
В ролях:
Шерон Мофан, Джейсон Спайсек, Девід Фільолі, Даніель Панабейкер, Джудіт Дрейк, Джон Ріс-Девіс, Еймін Джозеф, Марк С. Хенсон, Джордж Фінн, Метью О'Лірі

Помилка часу 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Помилка часу 2014 українською мовою

Молодий художник Фінн живе разом зі своєю подружкою Келлі і кращим другом Джаспером в багатоквартирному комплексі, де хлопець за сумісництвом підробляє керуючим. Кожен з них вже вибрав свій життєвий шлях, але поки справи йдуть зовсім не так, як їм хочеться. Фінн вже довгий час відчуває творчу кризу, годинами просиджуючи у чистого аркуша паперу. Келлі мріє стати письменницею, але через роботу офіціанткою у неї не вистачає на це ні сил, ні часу. Джаспер, будучи дуже азартним молодою людиною, намагається заробити на ставках в букмекерській конторі, але до цих пір у нього нічого не виходить.

Одного разу Фінн просить подружку провідати похилого вченого, який вже два місяці не платить за квартиру. Не виявивши старого на місці, Келлі знаходить в його будинку дивну машину, спрямовану в бік будинку, де живуть друзі, яка раз на добу фотографує їх вітальню. На превеликий подив наших героїв, з'ясовується, що апарат робить фотографії з недалекого майбутнього. Вирішивши, що це ідеальна можливість назавжди змінити своє життя на краще, друзі починають використовувати чудовий винахід в своїх цілях. Дуже скоро вони зрозуміють, що ігри з майбутнім - зовсім не дитяча забава.

Кіно Помилка часу 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Зеркало
 • Трейлер
Помилка часу 2014
Помилка часу 2014
Помилка часу 2014
Помилка часу 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*