» » Червоний горобець 2018
Червоний горобець 2018
Рік:
2018 рік
Країна:
Жанр:
Режисер:
Френсіс Лоуренс
В ролях:
Сергій Полунін, Джеремі Айронс, Маттіас Шонартс, Текла Рютен, Кіран Хайндс, Джоелі Річардсон, Сакіне Джеффрі, Дженніфер Лоуренс, Джоел Едгертон, Ніколь О'Нілл
Формат:
mp4, 3gp

Червоний горобець 2018 дивитися онлайн

Опис фільму Червоний горобець 2018 українською мовою

«Горобцем» на сленгу розвідників називають агента, в обов'язки якого входить спокушання і сексуальний контакт з об'єктом, обраним керівництвом. Мета такої діяльності, звичайно ж, отримання секретної інформації. Таким «горобцем» за збігом обставин, і не без частки обману, стає Домініка Єгорова, агент з не російським ім'ям, але любов'ю до Батьківщини. Їй належить захопити собою американського агента ЦРУ на ім'я Натаніель Неш, який відповідає за вербування нових членів в своє відомство.

Єгорова приступає до операції, і незабаром вступає з американцем в інтимні стосунки. Але трапляється непередбачене: дівчина і хлопець щиро закохуються одне в одного. Вони розуміють, що їх любов погубити кар'єри, а може бути, навіть життя їх обох. Але Домініка приймає рішення стати подвійним агентом, і допомогти коханому вести підривну діяльність. Дамою рухає ще й почуття ображеного самолюбства, і злість на начальство, так легко підкласти її під незнайомого чоловіка. Героїня повертається в Москву, щоб роздобути відомості тепер вже для ЦРУ.

Фільми 2018 які вже вийшли

Дивитися онлайн трейлер фільму Червоний горобець 2018 українською

  • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*