» » Лігво темряви 2016
Лігво темряви 2016
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
91 хв. / 01:31
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Сандра Ліндо
В ролях:
Аса Викофф, Mary Bonney, Ерік Джанкола, Емілі Гілліам, Моніка Тіллінг, Девід Новак, Ада Лус Пла, Лорен Менікс
Формат:
mp4, 3gp

Лігво темряви 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Лігво темряви 2016 українською мовою

Після перенесеного Хелен стресу, коли у неї на очах померла дівчинка-скаут, у героїні фільму різко впав зір, вона майже осліпла. Жінка перебувала в страшній депресії, весь час плакала, і позитивної динаміки в реабілітації не спостерігалося. Чоловік вирішив, його коханої потрібно змінити обстановку, та й лікар рекомендував відволікати пацієнтку від сумних думок.

Сім'я переїжджає в заміський будинок батьків Артура. Оскільки Хелен абсолютно безпорадна, не може ні тарілку вимити, ні самостійно нафарбуватися, на допомогу їй приставлена ​​домробітниця Роза. Це місце і раніше не подобалося Хелен, а зараз, коли навколо темрява, вона в паніці. Чоловік як може заспокоює її, але не може весь час перебувати поруч, йому потрібно на роботу.

Хелен почала чути якісь звуки, вона відчуває в будинку чиюсь присутність. Жінка поділилася своїми страхами з чоловіком, але він вважає це вигадками, у дружини просто здають нерви, адже її охоплює почуття провини за смерть загиблої дівчинки. Тим часом Хелен переконана - вона нормальна. Щоб знайти джерело незрозумілих звуків, вона починає досліджувати будинок і добирається до підвалу, куди Артур категорично заборонив входити. Те, що героїня там знайшла, повалило її в жах.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Лігво темряви 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*