» » Маршрут побудований 2016
Маршрут побудований 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
-
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олег Асадулін
В ролях:
Христина Шаповалова, Діана Мелісон, Павло Чінарёв, Ілля Сафронов, Віталія Корнієнко, Сергій Сафронов, Світлана Устинова, Андрій Сафронов
Формат:
mp4, 3gp

Маршрут побудований 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Маршрут побудований 2016 українською мовою

Незважаючи на заперечення своєї дружини Ольги, Андрій, заплативши підозріло маленьку суму, купує шикарний старий автомобіль в відмінному стані. Незабаром, взявши з собою маленьку дочку, сімейна пара відправляється в нічну поїздку в інше місто. Ольга, незважаючи на комфортний салон, все ще відчуває дивну неприязнь до машини, і як не дивно, автомобіль відповідає дівчині взаємністю, що дуже забавляє Андрія. Через деякий час з машиною починають відбуватися дивні речі, які молода людина вперто не бажає помічати, що стає приводом для сімейної сварки.

Дуже скоро хлопець зрозуміє, що спокусившись на низьку ціну, він зробив фатальну покупку, але буде вже занадто пізно. Справа в тому, що близько року тому відомий московський архітектор вбив свою дружину, після чого він розчленував тіло і заховав в багажнику автомобіля. Йому не вдалося піти від правосуддя - поліція, виявивши автомобіль з розчленованим трупом, заарештувала вбивцю, після чого він через кілька днів помер від серцевого нападу. Однак дух жорстоко вбитої жінки живе в машині і по сей день. Відправившись в нічну поїздку, наші герої навіть не могли підозрювати, що вже опинилися у владі зловісної примари, яка побудувала для них кошмарний смертельно небезпечний маршрут.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Маршрут побудований 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Маршрут побудований 2016
Маршрут побудований 2016
Маршрут побудований 2016
Маршрут побудований 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*