» » Ватиканські записи 2015
Ватиканські записи 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
01:31
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Марк Невелдайн
В ролях:
Темина Санні, Дюгрей Скотт, Майкл Пенья, Майкл Паре, Елісон Ломан, Джимон Хонсу, Кес Анвар, Олівія Тейлор Дадлі, Джон Патрік Амедорі, Кетлін Робертсон
Формат:
mp4, 3gp

Ватиканські записи 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Ватиканські записи 2015 українською мовою

Ватикан - це фактично інша планета, закрита держава в самому центрі Італії володіє власними законами і таємницями. Там часом відбуваються жахливі речі, про які не повинні навіть здогадуватися прості жителі. Але сюжет фільму знайомить нас зі сценарієм, згідно з яким громадськість все ж може дізнатися про деякі секрети святих отців. За загадкових обставин в архіві папської бібліотеки виявляється пропажа - зник відеозапис з проведеним обрядом екзорцизму. Здавалося б, це не зможе якось викрити Папу або його підданих, але вся сіль у тому, що на плівці відображена невдала спроба вигнати біса, під час якої дівчина загинула, а демон відправився далі творити зло.

У той момент, коли виявляється пропажа, відбувається щось страхітливе - демон знаходить нову жертву, в яку вселяється в її День народження. Олівія порізала руку, і це стало відвертим запрошенням для породження темряви, яке відразу ж їм скористалося. Кілька священиків з Ватикану дізнаються про цей випадок і відправляються виправити свою помилку, але їх противник цього разу ще сильніше і небезпечніше. І якщо вони не змогли здолати його в минулий раз, то чи зможуть впоратися зараз?

Фільми 2015 онлайн

Кіно Ватиканські записи 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Ватиканські записи 2015
Ватиканські записи 2015
Ватиканські записи 2015
Ватиканські записи 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*