2:22 (2017)
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
США, Австралія
Жанр:
Переклад:
український, багатоголосий
Режисер:
Пол Каррі
В ролях:
Сем Рід, Маріса Ламоніка, Джон Уотерс, Міхіл Хаушман, Carma Sharon, Тереза Палмер, Мейв Дермоді, Ремі дисководу, Симона Кессел, Керрі Армстронг
Формат:
mp4, 3gp

2:22 (2017) дивитися онлайн

Опис фільму 2:22 (2017) українською мовою

Захоплюючий новий американський трилер «2:22 онлайн», з'єднує долі людей в певний час, щоб вирішити наперед їх шлях і можливо, забрати життя. Історія розгортається навколо хлопця по імені Ділан. Він працює авіадиспетчером, досить напружене заняття. Щодня ти у відповіді за тисячі життів і всі вони слідують за вказаним шляхом. Безперервний радиоконтроль, монітори, в разі чого досконале знання ешелонування, в загальному, на головному герої лежить велетенське відповідальність. Але він любить роботу, летить, поспішає туди і ще не здогадується, що скоро його чекає неприємний інцидент. Нічка видалася складна, він погано спав, снилися кошмари, а на ранок, як завжди прокинувся і пішов на роботу. Саме в цей день відбулося, щось надзвичайне, він ніби впав у ступор рівно в 2:22, дивна спалах на моніторі, секунда і два величезних лайнера зіткнуться ... Але вчасно отямившись, він насилу зміг розвести літаки.

Близьку катастрофу могла спостерігати одна з пасажирів летіли на борту авіалайнера, Сара, який опинився в критичній точці. Всім просто пощастило. Випадок не залишився непоміченим, Ділан став помічати дивні збіги, коли стрілки годинника досягали заповітної позначки, він з жахом розумів, що станеться непоправне. Доля звела хлопця і Сару, між ними почався запаморочливий роман, вони закохані, як діти. Однак загроза стати жертвою переслідує комбінації цифр, не покидає. І вони починають власне розслідування, яке виводить їх на дивне вбивство, що трапилося багато років тому. Відступати нема сенсу, але рухаючись вперед, вони все більше накликають біду, не підозрюючи, що злий рок часу, навис над ними черговий небезпекою.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно 2:22 (2017) дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

2:22

Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*