» » Обличчя янгола 2014
Обличчя янгола 2014
Рік:
Країна:
Жанр:
Час:
01:41
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Майкл Вінтерботтом
В ролях:
Кара Делевінь, Женев'єв Гонт, Раньєрі Менікорі, Валеріо Мастандреа, Даніель Брюль, Кейт Бекінсейл, Ава Акрес, Сай Беннетт, Андреа Тідоне, Пітер Салліван

Обличчя янгола 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Обличчя янгола 2014 українською мовою

Історія сталася кілька років тому в маленькому містечку Перуджа, яке розташоване в Італії. Молода американка Аманда осягає науки в навчальному закладі, який знаходиться в Перджі. У сусідки Аманді дісталася мила англійка Мередіт. Все прекрасно, життя здається ідеальним, але на початку нового семестру, в один жахливий день, в кімнаті дівчат знаходять тіло мертвої Мередіт. Аманда зі своїм другом відразу потрапляє під підозру, їх відразу ж заарештовують і висувають звинувачення.

Чотири роки тривало розслідування, і стільки ж часу Аманда просиділа у в'язниці. Суд не зміг довести, що дівчина має хоча б непряме відношення до вбивства сусідки, але і не зміг виявити справжнього винуватця. Аманда була випущена на свободу і виправдана, але незабаром виправдувальний вирок скасовано, і студентка знову позбавляється волі. Поліцейські намагаються знайти докази проти Аманди або знайти інші зачіпки, що можливо приведе їх до цього злочинця. Однак чи вдасться їм це чи ні, поки невідомо.

Кіно Обличчя янгола 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Обличчя янгола 2014
Обличчя янгола 2014
Обличчя янгола 2014
Обличчя янгола 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*