» » 12 футів глибини 2017
12 футів глибини 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Жанр:
Час:
85 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Метт Ескандарі
В ролях:
Тобін Белл, Дайан Фарр, Нора-Джейн Нун, Олександра Парк, Крістіан Блекберн, Дональд Принц, Matthew Ryan Michaels, Dogen Eyeler
Формат:
mp4, 3gp

12 футів глибини 2017 дивитися онлайн

Опис фільму 12 футів глибини 2017 українською мовою

В епіцентрі подій, описаних у кінострічці, лежить реальна історія, яка вразила багатьох. Дії розвиваються у величезному басейні, в якому зустрічаються дві веселих сестри. Дівчата давно не бачилися. Раніше вони сюди часто ходили разом, і цей заклад для героїнь – особливе, майже рідне місце. Після довгого розставання дівчаткам є, що розповісти один одному. Накопичилося безліч новин і пліток. Їх чекають незабутні вихідні! Як це часто буває, біда приходить зовсім несподівано, в момент, коли здається, що все йде просто ідеально.

Дівчина виявляє, що пропало обручку. Тим часом, зміна підійшла до кінця, і басейн закрили Кільце ж, по якомусь незрозумілому помахом чарівної палички, опинилося на самому дні. Цілком природно, дівчатка не можуть його залишити там і приймають доленосне рішення врятувати коштовність, ще не підозрюючи, чим це закінчиться. Вони виявляються у справжній пастці. Смертельна пастка, з якої практично неможливо вибратися. Людей і співробітників поруч немає, і ніхто не підозрює, що бідолахи тут знаходяться чи Вдасться нещасним сестричкам подолати це безумство і врятувати свої шкури?

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно 12 футів глибини 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*