Сховище 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
91 хв. / 01:31
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Ден Буш
В ролях:
Кіт Лонекер, Терін Меннінг, Скотт Хейз, Франческа Фішер-Іствуд, Michael Milford, Кліфтон Коллінз мл., Джефф Гам, Джилл Джейн Клементс, К'Оріанка Кілчер, Джеймс Франко
Формат:
mp4, 3gp

Сховище 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Сховище 2017 українською мовою

У одній американській сім'ї було троє дітей, але їм не вдається врятувати свій шлюб. Вони розлучаються. Дві дівчини залишаються жити з матір'ю, а хлопчик залишається з батьком після розлучення. Дівчата живуть в хороших умовах. Колишній чоловік сімейства після розлучення почав сильно пити. Його син, який жив з ним, не міг розраховувати на гарне виховання. Дівчата не спілкувалися зі своїм братом після розлучення батьків, так як ще з дитинства погано ладнали з ним. Через багато років, вони дізнаються, що у нього великі проблеми. Незважаючи на те, що вони довгий час не бачилися, вони вирішують допомогти йому.

Він не зміг здобути вищу освіту, а працювати важкою фізичною працею він не захотів. Він вирішив заробити легкі гроші на грі в карти, але програвся, і потрапив в серйозні борги, з якими не зміг розплатитися. Мафія пропонує йому пограбувати банк, щоб погасити величезний борг перед бандитами. Йому не залишають вибору або він йде на пограбування банку, або його вб'ють. Його сестри змушені взяти участь в цьому ж злочині, щоб його врятувати від смерті. При пограбуванні вони знаходять старе сховище, яким давно ніхто не використовується. Їм вдається зламати старе сховище, після чого на свободу вириваються привиди. Довгий час ці істоти охороняли заховане там скарб. Але що ж буде тепер, коли вони опинилися випущеними на свободу.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Сховище 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*