Ід 2015
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
87 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Томмі Войцеховський
В ролях:
Аманда Уайсс , Patrick Peduto , Jamye Grant , Малкольм Метьюс , Karen Leabo , Брент Уітт , Stefanie Guarino , Erin Astin , Ryan Bouton
Формат:
mp4, 3gp

Ід 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Ід 2015 українською мовою

Напружений хоррор оповідає про непрості сімейні взаємини, які майже зруйнували все існування людини. В епіцентрі подій виявляється головна героїня на ім'я Мередіт. Доросла, самотня жінка справді нещасна, так як, все життя живе з батьком-самодуром, є справжнім владних садистом і деспотом. Крім іншого, він дуже хворий, і дочка зобов'язана за ним доглядати. Давно, у випускному класі, у неї був коханець, їх зігрівало справжнє почуття, але нічого не склалося. Зараз вона живе у справжньому пеклі.

Сусідка намагається подружитися і довідатися, як у бідолахи справи, але Мередіт нікого не пускає у свій похмурий світ і каже, що все в порядку. Батько знущається над нею, коли вона фарбує губи, кажучи, що їй не для кого вбиратися і чепуритися, нікому вона не потрібна. Раптово в її буття знову повертається той самий чоловік. Все може налагодитися, хоча б зараз! А татко – головний чоловік її життя – не відпускає її з дому. Він вимагає беззастережного послуху і покори. Він б'є жінку і морально пригнічує. Божевілля заходить занадто далеко Який же вибір зробить бідолаха? Продовжити загнивати в цьому божевіллі або, нарешті, покласти край цим стражданням.

Фільми 2015 онлайн

Кіно Ід 2015 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*