Саймон 2016
Рік:
2016 рік
Жанр:
Час:
85 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Warren Badenski
В ролях:
Katie Alexander Thom, Кріс Белл, Hetty Brown, Стюарт Бадд, Натаніель Френсіс, Julian Lamoral-Roberts, Dean Martin, Емма МакМорроу, Джудіт Куїн, John Teeboon
Формат:
mp4, 3gp

Саймон 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Саймон 2016 українською мовою

Головний герой кінострічки – молодий чоловік на ім'я Саймон, що страждає цілим рядом психічних розладів. Його ніколи не влаштовував власний зовнішній вигляд, а в юнацькому віці він взагалі не міг дивитися на своє відображення. Навіть коли хлопчик випадково проходив повз дзеркала, його починало нудити від себе. Сором'язливий хлопець вбив собі в голову, що з дівчатами йому не щастить. Проте він не зробив жодної спроби, щоб зблизитися або хоча б потоваришувати з представницями прекрасної статі. І навіть коли якийсь дівчинці хотілося з ним познайомитися, впертий герой розцінював цей жест як глузування і відкидав всяку ініціативу з її боку.

Пізніше все це вилилося в тверду переконаність, що всі жінки – виплодок пекла. З віком кількість комплексом тільки збільшувалася. Потім він стане кожен день заходити в місцеві бари, де любить гарненько випити, а потім знайомитися з жінками. Вибір падав то на зовсім молоденьких дівчаток, то дам постарше. Кокетливі особи відповідали взаємністю на залицяння Саймона, чого він не переставав дивуватися. Молоді люди заводили невигадливі бесіди, фліртували, а коли лишалися наодинці – хлопець перетворювався на справжнього перевертня. Новий приятель оглушал своїх супутниць, затягав в свій будинок, де спершу начисто вимивав нещасних, укладав їх волосся і ретельно загортав тіла в поліетилен. Всі ці маніпуляції здійснювалися лише з однією метою – не залишити доказів, коли знівечених психом жертв знайдуть в найближчому сміттєвому контейнері. Жорстокого злочинця довгі роки не могли зловити правоохоронні органи. Його огидний план кожен раз спрацьовував з бездоганною чіткістю. Коли маніяк затих на цілих п'ятнадцять років, поліція вирішила, що він мертвий, а проблема зникла. З цієї причини справа про криваві вбивства жінок було заморожено. Пізніше пропала ще одна юна особа, а почерк вказував на вже відомого криміналістам персонажа.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Саймон 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*