Зеро 3 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Литва
Жанр:
Час:
88 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Еміліс Велівіс
В ролях:
Андрюс Бялобжескіс, Раймунас Ціценас, Арвідас Дапшіс, Гітіс Іванаускас, Edmundas Jakilaitis, Кестутіс Якштас, Інга Янкаускайте, Hugo Armando Caicedo Marles, Міндаугас Папінігіс, Ragazinskaite Danguole
Формат:
mp4, 3gp

Зеро 3 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Зеро 3 2017 українською мовою

Литовська кінострічка розкриває вельми актуальну тему для всіх країн пострадянського простору – сумне і важке спадщина у вигляді корупції на всіх рівнях влади. Політика – справа брудна. Давня прописна істина передбачає, що в даному процесі завжди задіяна величезна кількість брехні, порожніх обіцянок, перевищення посадових обов'язків, закулісних ігор і тіньових схем. Однак, коли критична маса перевищена, завжди відбувається щось надзвичайне.

Прокурор замішана у скандалі, пов'язаному з наркотиками. Далеко не найкращий момент у кар'єрі державного чиновника. Вона приймає рішення виставити на аукціон таємні матеріали, які є доказом корумпованості представників політичних еліт. Тоді головний опозиціонер держави вирішує дістати найважливішу інформацію за будь-яку ціну, незалежно від того, у скільки йому обійдеться. Але, як це часто буває, що щось іде не так. Якийсь сторонній чоловік виявляється волею долі впутанным у всю складну схему хабарництва і покривання, і тоді картковий будиночок починає повільно, але впевнено руйнуватися на очах у тих, хто його так довго вибудовував.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Зеро 3 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*