» » Окулус 2013
Окулус 2013
Рік:
Країна:
Час:
105 хв. / 01:45
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Майк Флэнеган
В ролях:
Кеті Сакхофф, Кейт Сігел, Скотт Грехем, Мігель Сандовал, Анналіса Бассо, Карен Гіллан, Рорі Кокрейн, Брентон Туейтс, Джеймс Лефферті, Гаррет Райан

Окулус 2013 дивитися онлайн

Опис фільму Окулус 2013 українською мовою

Алан Рассел набуває новий будинок зі своєю дружиною, дочкою Кілі і сином Тімом. Після покупки старого антикварного дзеркала в їхньому будинку починають відбуватися незрозумілі речі. Батько починає дивно поводитися, а мати поступово сходить сума. Алан жорстоко вбиває свою дружину і розправляється з собою руками сина. Хлопчика відправляють на 11 років в психіатричну лікарню. Вийшовши Тімм абсолютно впевнений, що батько просто змінював, матері і на цьому грунті вбив її. А все страшні дитячі спогади всього лише фантазія. Його сестра, вважає інакше. Викравши зловісне дзеркало, вона везе його в старий будинок. Намагаючись довести братові, що всі страшні спогади з дитинства відбувалися насправді і дзеркало треба знищити.

В ході експерименту Кейлі і Тімм згадують подробиці життя в будинку, все починає прояснюватися. Плани по знищенню дзеркала зриваються, зло виривається назовні і починає нападати на Тіма і Кейлі. Хлопцям всерйоз варто задуматися про порятунок тепер вже власних життів.

Кіно Окулус 2013 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Окулус 2013
Окулус 2013
Окулус 2013
Окулус 2013
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*