Темна вежа 2017
TSRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Ніколай Арсель
В ролях:
Кетрін Віннік, Еббі Лі, Френ Кранц, Джекі Ерл Хейлі, Ідріс Ельба, Ніколас Хемілтон, Хосе Суніга, Су-Хен, Алекс МакГрегор, Меттью МакКонахі
Формат:
mp4, 3gp

Темна вежа 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Темна вежа 2017 українською мовою

Легенди про таємничої Темної вежі розбурхували уяву головного героя. У Роланда Діскейна з'явилася головна мета в житті. Він повинен відшукати легендарне будова, яке вважають опорою світового порядку. Стрілець може досягти своєї мети тільки за допомогою людини, який одягнений в чорний одяг. Роланд активно займається його пошуками. Він вирушає в дорогу, хоча не має конкретного уявлення про своєї кінцевої мети. Проходячи через пустелю герой зустрівся з хлопчиком Джейком. Його доля незвичайна, оскільки цей світ для хлопця зовсім чужа.

У своєму світі він загинув і якимось чином опинився тут. Зазвичай такі зустрічі не бувають випадковими. Далі вони рушили разом. Дорога з новим супутником виявилася коротшою. Персонажі зустрічаються з демоном-оракулом. Від нього Роланд чує дивне пророцтво про майбутній нелегкому виборі. Подорожні продовжують свій шлях. Частина подорож доводитися перенести під землю. Тут на героїв нападають різні монстри. Вихід з-під землі з'явитися тільки тоді, коли Діскейна зробить певний вибір. Потрапити в вежу він зможе тільки пожертвувавши життям супутника. Головний персонаж віддає перевагу Вежі і зустрічається з чоловіком в чорному одязі.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Темна вежа 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Темна вежа 2017
Темна вежа 2017
Темна вежа 2017
Темна вежа 2017
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*