Темна вежа 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Ніколай Арсель
В ролях:
Кетрін Віннік, Еббі Лі, Френ Кранц, Джекі Ерл Хейлі, Ідріс Ельба, Ніколас Хемілтон, Хосе Суніга, Су-Хен, Алекс МакГрегор, Меттью МакКонахі
Формат:
mp4, 3gp

Темна вежа 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Темна вежа 2017 українською мовою

Легенди про таємничої Темної вежі розбурхували уяву головного героя. У Роланда Діскейна з'явилася головна мета в житті. Він повинен відшукати легендарне будова, яке вважають опорою світового порядку. Стрілець може досягти своєї мети тільки за допомогою людини, який одягнений в чорний одяг. Роланд активно займається його пошуками. Він вирушає в дорогу, хоча не має конкретного уявлення про своєї кінцевої мети. Проходячи через пустелю герой зустрівся з хлопчиком Джейком. Його доля незвичайна, оскільки цей світ для хлопця зовсім чужа.

У своєму світі він загинув і якимось чином опинився тут. Зазвичай такі зустрічі не бувають випадковими. Далі вони рушили разом. Дорога з новим супутником виявилася коротшою. Персонажі зустрічаються з демоном-оракулом. Від нього Роланд чує дивне пророцтво про майбутній нелегкому виборі. Подорожні продовжують свій шлях. Частина подорож доводитися перенести під землю. Тут на героїв нападають різні монстри. Вихід з-під землі з'явитися тільки тоді, коли Діскейна зробить певний вибір. Потрапити в вежу він зможе тільки пожертвувавши життям супутника. Головний персонаж віддає перевагу Вежі і зустрічається з чоловіком в чорному одязі.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Темна вежа 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

Темная башня

Темна вежа 2017
Темна вежа 2017
Темна вежа 2017
Темна вежа 2017
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*