Блю 1968
Рік:
1968 рік
Країна:
Час:
113 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Сильвіо Наріззано
В ролях:
Теренс Стемп , Джоанна Петтет , Карл Молден , Статхис Гиаллелис , Селлі Керкленд , Роберт Ліптон , Рікардо Монтальбан , Sara Vardi , Джеймс Уэстерфилд , Кевін Коркоран
Формат:
mp4, 3gp

Блю 1968 дивитися онлайн

Опис фільму Блю 1968 українською мовою

Сьогодні Блю живе поруч з коханою Джоан та її батьком, займається землеробством, грає з чоловіками у віст, в той час як пані зайняті рукоділлям та читанням уголос. Він потрапив в будинок доктора потовченим, батьку Джоани коштувало великої праці вийняти кулі і зупинити кровотечу. Ковбой залишився в живих випадково. Під час нападу бандитів на будинок лікаря, раптово повернувся господар вже цілився йому в лоб, життя голубоглазому красеню врятувала Джоанна. Вона розповіла батьку, що її не чіпали лише завдяки заступництву Блю.

Дівчина доглядала за пораненим, в її серці з кожним днем все сильніше зароджувався вогонь любові. Вона була така гарна, що біль, нескінченно переслідувати Блю, відступала від легкого дотику. Не так давно юнак був членом банди грабіжників. За упіймання Ортеги було призначено величезну винагороду, але він був невловимий. Його блакитні, як небо очі, несподівано виникали то там, то тут. Представники влади були приречені, якщо він з'являвся поруч. Віртуозне володіння зброєю, вміння триматися в сідлі і адекватно оцінювати ситуацію до пори, до часу рятували героєві життя.

Кіно Блю 1968 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*