» » Строго на захід 2015
Строго на захід 2015
Рік:
Країна:
Великобританія, Нова Зеландія
Час:
01:24
Переклад:
російський, двоголосий
Режисер:
Джон Маклін
В ролях:
Кіран Чорне, Хейден Фрост, Едвін Райт, Карен Пісторіус, Майкл Фассбендер, Ендрю Робертт, Аорере Паки, Джозеф Пассі, Бен Мендельсон, Коді Сміт-МакФі

Строго на захід 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Строго на захід 2015 українською мовою

Дії фільму починаються в Шотландії. Молодий хлопець Джей і прекрасна Роуз шалено люблять один одного. Але от біда, їх щасливому шлюбу не судилося відбутися, адже він є сином шотландського аристократа, а вона - донькою звичайного фермера. Незважаючи на заборони шляхетної родини, Джей продовжує зустрічатися з простолюдинкою, але одного разу, батько дівчини випадково вбиває дядька хлопчини, після чого разом зі своєю дочкою вони тікають з країни в Штати, де їх сліди пропадають в небезпечних землях Дикого Заходу.

Не в силах пережити розлуку, Джей вирушає у небезпечну подорож слідом за коханою. Через деякий час шістнадцятирічний хлопчина виявляється в чужих землях, що кишать агресивно налаштованими місцевими племенами індіанців, бандитами і головорізами, і незабаром, цілком очікувано, потрапляє в засідку. Тут би й закінчилися пригоди відчайдушного романтика, якби на допомогу йому не прийшов таємничий незнайомець, який назвався Сайлас, який пристрелив лиходіїв. Несподівано він погоджується допомогти хлопчині, і разом вони відправляються на пошуки Роуз. Незабаром Джей дізнається, що за голову дівчини призначена нагорода в дві тисячі доларів і на неї полюють самі пропащі відморозки. Чи зможе в цій ситуації наш герой довіряти своєму провіднику, про якого нічого не знає?

Кіно Строго на захід 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Строго на захід 2015
Строго на захід 2015
Строго на захід 2015
Строго на захід 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*