Морпіхи 2005
Рік:
2005 рік
Країна:
Час:
123 хв. / 02:03
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Сем Мендес
В ролях:
Лас Алонсо, Джейк Джилленхол, Лукас Блек, Кріс Купер, Брайан Джераті, Пітер Сарсгаард, Денніс Хейсберт, Джеймі Фокс, Івен Джонс, Джейкоб Варгас
Формат:
mp4, 3gp

Морпіхи 2005 дивитися онлайн

Опис фільму Морпіхи 2005 українською мовою

Це фільм про війну. І щоб глядачам було не так сумно його дивитися, в ньому фігурують нотки свого військового гумору. Дії розвиваються в Перській затоці. Американський військовий Ентоні Суоффорд не вперше виконує борг перед країною. Служити своїй батьківщині у нього в крові і передалося у спадок. Тут він і його товариші проходять спеціальну навчальну підготовку. Щодня виконуючи ризиковані трюки, хлопець і не замислюється про те, що йому належить побачити на чужій землі, на Близькому Сході.

Америка ув'язалася в цю війну, і тепер відправляє своїх солдатів туди воювати. Тепер для друзів головне не загинути і повернутися додому. Вони не розуміють мету цих військових дій і за чиї ідеали вони борються, але як віддані вовки хлопці хапають свої гвинтівки і йдуть вбивати. Їм доводиться стерпіти смертельну спеку пустель, приціли іранських солдатів і невловиме видовище смерті. Кожен день перед їх очима вбивають їх однополчан, спалюють будинки і страждають люди. За яку правду повинні розплачуватися військовослужбовці з двох держав? Адже для когось головне вбивати, а хлопцям набагато важливіше зберігати життя.

Кіно Морпіхи 2005 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Морпіхи 2005
Морпіхи 2005
Морпіхи 2005
Морпіхи 2005
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*