» » 28 панфіловців 2016
28 панфіловців 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
105 хв. / 01:45
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Кім Дружинін, Андрій Шальопа
В ролях:
Максим Белбородов, Віталій Коваленко, Антон Кузнєцов, Олег Федоров, Олексій Морозов, Дмитро Мурашов, Олександр Устюгов, Азамат Нігманов, Олексій Лонгін, Яків Кучеревський
Формат:
mp4, 3gp

28 панфіловців 2016 дивитися онлайн

Опис фільму 28 панфіловців 2016 українською мовою

За часів Великої Вітчизняної було багато героїв, про яких пам'ятають до сих пір. Ця картина присвячена 316 стрілецької дивізії під командуванням генерала Панфілова. Учасники дивізії прозвали себе Панфіловців, і зовсім не даремно - керівник мав настільки сильним авторитетом, харизмою, що не послухатися його ніхто не міг. Будь-яке завдання виконувалося блискавично, що приносило свої плоди - ворог був переможений на підступах до мети. Кожен червоноармієць мріяв опинитися в рядах дивізії Панфілова, але такий шанс давався не всім.

В цей раз все серйозно - батальйон німців вже на підступах до столиці, а проти них повинна виступити дивізія Панфілова. Багато хто відразу подумають про неможливість подібного протистояння, але факт залишається фактом - 16 листопада 1941 року ворожа дивізія була зупинена, але занадто дорогою ціною - ціною життя наших хлопців, які і життя то не встигли як слід дізнатися. Вони загинули смертю хоробрих, але їм вдалося неможливе - зупинити ворога, захистити столицю, і це при тому, що технічне оснащення ворога було на порядок вищий за наш. Так, вони отримали посмертну свою нагороду, але їх подвиг назавжди залишиться в історії і наших серцях. Яким він був цей бій? Чи розуміли хлопці, що він буде останнім? Якими методами керівник впливав на своїх бійців, а, може, вони діяли за покликом серця? Можна сказати тільки одне - не кожен сьогодні готовий проявити сміливість, продемонструвати героїчний вчинок.

Фільми 2016 онлайн

Російський фільм Двадцять вісім панфіловців дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
28 панфіловців 2016
28 панфіловців 2016
28 панфіловців 2016
28 панфіловців 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*