Дюнкерк 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Крістофер Нолан
В ролях:
Кілліан Мерфі, Кеннет Брана, анейрін Барнард, Марк Райленс, Том Харді, Баррі Кеоган, Боббі Локвуд, Джеймс Д'Арсі, Джек Лауден, Гаррі Стайлс
Формат:
mp4, 3gp

Дюнкерк 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Дюнкерк 2017 українською мовою

Історія розповідає про чудеса, які відбувалися з трьомастами тисячами солдатів, які брали участь в битві при Дюнкері. Справа в тому, що вони думали, що опинилися буквально в безвихідній ситуації. Було всього лише початок Другої Світової війни, і операція тільки почала здійснюватися. Тоді триста тисяч солдатів змушені були тримати оборону. Противників було дуже багато, і вони йшли прямо на армію. Однак в процесі відступу стало зрозуміло, що британці і американці в оточенні.

Але відступати було вже нікуди. Скрізь - перед ними, зліва від них і праворуч від них - скрізь були ворожі солдати. А якщо озирнутися назад, то ставало зрозуміло, що ззаду вода, адже їх зігнали прямо кажучи до моря. І таким чином вони зіткнулися з проблемою, яка не мала рішення. Але невже цим трьомстам тисячам осіб, які боролися за правду, довелося б або потонути, або бути вбитими ворожими військами? Однак перемога прийшла зовсім дивним чином, про який і піде мова у фільмі.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Дюнкерк 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

Дюнкерк

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*