Дюнкерк 2017
Рік:
Режисер:
Крістофер Нолан
В ролях:
Кілліан Мерфі, Кеннет Брана, анейрін Барнард, Марк Райленс, Том Харді, Баррі Кеоган, Боббі Локвуд, Джеймс Д'Арсі, Джек Лауден, Гаррі Стайлс

Дюнкерк 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Дюнкерк 2017 українською мовою

Історія розповідає про чудеса, які відбувалися з трьомастами тисячами солдатів, які брали участь в битві при Дюнкері. Справа в тому, що вони думали, що опинилися буквально в безвихідній ситуації. Було всього лише початок Другої Світової війни, і операція тільки почала здійснюватися. Тоді триста тисяч солдатів змушені були тримати оборону. Противників було дуже багато, і вони йшли прямо на армію. Однак в процесі відступу стало зрозуміло, що британці і американці в оточенні.

Але відступати було вже нікуди. Скрізь - перед ними, зліва від них і праворуч від них - скрізь були ворожі солдати. А якщо озирнутися назад, то ставало зрозуміло, що ззаду вода, адже їх зігнали прямо кажучи до моря. І таким чином вони зіткнулися з проблемою, яка не мала рішення. Але невже цим трьомстам тисячам осіб, які боролися за правду, довелося б або потонути, або бути вбитими ворожими військами? Однак перемога прийшла зовсім дивним чином, про який і піде мова у фільмі.

Дивитися онлайн трейлер фільму Дюнкерк 2017 українською

  • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*