Бен-Гур 1959
Рік:
1959 рік
Країна:
Час:
212 хв. / 03:32
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Вільям Уайлер
В ролях:
Кеті О'Доннелл, Френк Трінг, Чарлтон Хестон, Джек Хоукінс, Фінлей Каррі, Марта Скотт, Хью Гріффіт, Хайя Хараре, Стівен Бойд, Сем Джаффе
Формат:
mp4, 3gp

Бен-Гур 1959 дивитися онлайн

Опис фільму Бен-Гур 1959 українською мовою

На рубежі двох тисячоліть, коли наступала нова ера, Римська імперія продовжувала захоплювати все нові території, в числі яких була Іудея. У 26 році н. е. зустрілися двоє старих друзів - багатий громадянин Іудеї Юда Бен-Гур і римський трибун Мессала. Колись вони були спорідненими душами і проводили разом увесь свій час, але тепер пішли різними шляхами та сильно змінилися.

Між ними відбувається сварка на грунті ідеології, в результаті чого Бен-Гур виявляється на галерах, а його мати і сестра - в тюрмі. Позбавлення не зломили гордий дух Бен-Гура, і доля винагородила його. На корабель, куди був засланий Бен-Гур, напали пірати, і під час бою він врятував римського консула. Той, відчуваючи вдячність за порятунок, усиновив Бен-Гура і заповідав йому весь свій статок. Тепер у Бен-Гура, що став громадянином Риму, з'явилася можливість повернути втрачене. Він хоче тільки одного - возз'єднатися зі своїми рідними та близькими, але коли стає ясно, що це бажання може не здійснитися, він вирішує помститися.

Кіно Бен-Гур 1959 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Бен-Гур 1959
Бен-Гур 1959
Бен-Гур 1959
Бен-Гур 1959
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*