» » Гіркі жнива 2017
Гіркі жнива 2017
HDRip
Рік:
Країна:
Канада
Час:
103 хв. / 01:43
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джордж Менделюк
В ролях:
Тамер Хассан, Вільям Бек, Макс Айронс, Том Остін, Емілія Фокс, Саманта Баркс, Баррі Пеппер, Теренс Стемп, Річард Брейк, анейрін Барнард

Гіркі жнива 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Гіркі жнива 2017 українською мовою

Картина Гіркі жнива 2016 дивитися онлайн, є історико-романтична драма про юного козака на ім'я Юрій. Він мріяв бути гордістю батька і завоювати серце своєї коханої дівчини. Але так склалося, що життя головного героя, близьких йому людей і всієї української нації, зруйнувалася під тиском терору, утисків і голоду в часи правління Сталіна.

За останній період дуже багато говорилося про жахливий Голодомор, який трапився в тридцятих роках минулого століття. Він був штучно організований радянською владою в межах Української держави. Але в художніх і документальних проектах подібної інформації є дуже мало. І ось, канадські кінематографісти вирішили заповнити цю прогалину і зняли фільм. У ньому зображені страшні події, які розгорталися серед людей України, докладно описана історія їх знищення. Цей народ не мав ні сил, ні можливостей, захиститися від гноблення і свавілля радянської влади, а також, її прислужників. Люди гинули, відчуваючи страшні муки, діти вмирали від голоду і батьки нічого не могли з цим зробити. Фільм дуже важкий морально, але це - правда і вона варта того, щоб її все знали.

Кіно Гіркі жнива 2017 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*
Uladzimir19
Відвідувачі
А калі можна паглядзець ?
11 січня 2017 06:01
1