Гіркі жнива 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Канада
Час:
103 хв. / 01:43
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Джордж Менделюк
В ролях:
Тамер Хассан, Вільям Бек, Макс Айронс, Том Остін, Емілія Фокс, Саманта Баркс, Баррі Пеппер, Теренс Стемп, Річард Брейк, анейрін Барнард
Формат:
mp4, 3gp

Гіркі жнива 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Гіркі жнива 2017 українською мовою

Картина Гіркі жнива 2016 дивитися онлайн, є історико-романтична драма про юного козака на ім'я Юрій. Він мріяв бути гордістю батька і завоювати серце своєї коханої дівчини. Але так склалося, що життя головного героя, близьких йому людей і всієї української нації, зруйнувалася під тиском терору, утисків і голоду в часи правління Сталіна.

За останній період дуже багато говорилося про жахливий Голодомор, який трапився в тридцятих роках минулого століття. Він був штучно організований радянською владою в межах Української держави. Але в художніх і документальних проектах подібної інформації є дуже мало. І ось, канадські кінематографісти вирішили заповнити цю прогалину і зняли фільм. У ньому зображені страшні події, які розгорталися серед людей України, докладно описана історія їх знищення. Цей народ не мав ні сил, ні можливостей, захиститися від гноблення і свавілля радянської влади, а також, її прислужників. Люди гинули, відчуваючи страшні муки, діти вмирали від голоду і батьки нічого не могли з цим зробити. Фільм дуже важкий морально, але це - правда і вона варта того, щоб її все знали.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Гіркі жнива 2017 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

Урожай Дьявола

 • Український професійно дубльований
 • Український одноголоcий
 • Російська багатоголоса озвучка
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*
Uladzimir19
Відвідувачі
А калі можна паглядзець ?
11 січня 2017 06:01
1
Igor2012-2
Відвідувачі
Бідна Україна ! Бідний її народ. Скільки ми пережили три голоди, репресіїї та колонізації! Зараз переживаємо нелегкий шлях( війна,україно - російська війна). Український народ споконвіку хлібороб, сім"янин. Але вороги( Старший брат- московити), не можуть жити без українського хліба, чорнозему та робочої сили. Боже! Господи пошли мир, спокій на нашій землі?. Будь ласка зробіть фільм українською мовою, а не мовою московитів?????
7 травня 2017 18:13
1
zerx
Адміністратори
Igor2012-2,
нажаль української озвучки ще немає до нього, як тільки буде, відразу замінимо
8 травня 2017 15:28
163
oliayaremko
Відвідувачі
фільм супер!!!
15 травня 2017 11:45
1
Іван07
Відвідувачі
Фільм який потрібно кожному подивитись
26 серпня 2017 01:02
2
rebrec
Відвідувачі
Это уникальный фильм спасибо сайту за трансляцию,,,,,,Над нашим народом издевались многое количество государств и стран ,,,хрен вам завоевать нас подавитесь ,,,фильм супер ,,,СЛАВА УКРАИНЕ.Спасибо.
24 листопада 2017 16:35
1