Обраний 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Час:
100 хв. / 01:40
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Ясмін Діздар
В ролях:
Андрій Альбулеску, Сем Чьорчіль, Харві Кейтель, Раду Банзаров, Клаудіу Блеонц, Пол Керролл, Люк Меблі, Альма Калдар, Діана Кавалліоті, Ана Улару
Формат:
mp4, 3gp

Обраний 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Обраний 2016 українською мовою

Британська військова драма про те, як одна людина може повністю змінити хід історії, від режисера Ясмін Діздар. У головних ролях Люк Меблі, Ана УЛАР. Друга світова війна поступово підходить до свого логічного завершення. Фашисти ще розкидані по багатьом територіям, але всім вже очевидно, що вони програли цю гонку. Проте як і раніше існують підпільні організації, що борються з тоталітарним режимом і знищують останніх загарбників на своїх територіях. Наш головний герой - чоловік на ім'я Сонцоньо. Він працює на каменоломні в невеликому містечку в Угорщині і намагається якомога менше контактувати з військовими і війною. Природжений пацифізм і розуміння безглуздя кровопролиття не дають йому спокою, поки навколо творяться такі страшні дійства, в яких замішані його співвітчизники.

З ним живе його дружина і її сестра, яку все вважаю жінкою занепалої і загублену. Юдіт поводиться злегка зухвало і постійно виявляється в компанії якихось підозрілих чоловіків, за що Сонцоньо навіть виганяє її з дому, побоюючись, що вона своїм поганим прикладом зуміє вплинути на його лагідну і тиху дружину. Однак незабаром з'ясовується, що жінка зовсім не повія, як про неї думають багато, а повноправний член підпільної організації, яка бореться з німцями й угорцями, які зрадили свою батьківщину і пішли на службу ворогові. Вона намагається боротися за праве діло, але ретельно приховує свою справжню роботу, тому що розуміє, чому їй загрожує це заняття. Одного разу в сім'ї нашого героя трапляється непоправне горе - його дружина виявляється важко хвора, а лікарі відмовляють парі в лікуванні. Перебуваючи при смерті, вона просить чоловіка подбати про сестру, і природно чоловік не може відмовити вмираючій.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Обраний 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*