Правила бою 2000
Рік:
2000 рік
Час:
128 хв. / 02:08
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Вільям Фрідкін
В ролях:
Гай Пірс, Брюс Грінвуд, Аміду, Дейл Дай, Бен Кінгслі, Семюел Л. Джексон, Філіп Бейкер Холл, Енн Арчер, Блер Андервуд, Томмі Лі Джонс
Формат:
mp4, 3gp

Правила бою 2000 дивитися онлайн

Опис фільму Правила бою 2000 українською мовою

Дії захоплюючої військової драми «Правила бою» (Rules of Engagement) розгортаються в 1996 році. У Ємені почалися заворушення, величезні бурхливі юрби ісламістів окупували стіни посольства Америки. Демонстрація стрімко переходить в штурм посольства і полковнику Террі Чайлдерс доручили визволити з приміщення сім'ю американського посла. Досвідчений військовий, ветеран в'єтнамської війни Чайлдерс змушений піти на крайні заходи, в зв'язку, з чим дає наказ розпочати вогонь.

Ціною страшних кровопролить, полковнику вдається врятувати посла з сім'єю з будівлі посольства. Тепер головний герой звинувачується в смерті невинних жертв. Має бути жорстке судовий розгляд, під час якого планується застосувати вищу міру покарання. На захист Чайлдерс встає його бойовий товариш, військовий адвокат і за сумісництвом один Хейс Ходжс, якому Террі одного разу врятував життя. Хейс має намір зробити все, щоб виграти цей гучний процес. Він знайомий з правилами бою і тому, проводить власне незалежне розслідування, в якому, з'являються нові, до цього невідомі жахливі факти.

Кіно Правила бою 2000 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Правила бою 2000
Правила бою 2000
Правила бою 2000
Правила бою 2000
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*