Волинь 2016
Рік:
Країна:
Час:
150 хв. / 02:30
Режисер:
Войчех Смажовскі
В ролях:
Ізабела Куна, Томаш Саприка, Аркадіуш Якубік, Лех Диблік, Яцек Брачак, Міхаліна Лабач, Василь Василік, Анджей Попіл, Адріан Заремба, Себастьян Стегман

Волинь 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Волинь 2016 українською мовою

Війна не приносить щастя ні в один будинок, вона руйнує сім'ї і змушує людей страждати. Польський фільм «Волинь» 2016 розповість про страшні події, з якими довелося зіткнутися жителям того періоду, коли в кожен будинок увірвалася Друга світова війна. У центрі сюжету - красива дівчина Зося Главацька. Ця красуня народилася в одній польській родині, в якій батьки дівчини жили дуже бідно і тому в силу обставин повинні були видати дочку заміж за нелюба хлопця з України. Героїня довго опиралася цьому рішенню, але так і не змогла переконати рідних в зворотному.

Якщо глядач продовжить дивитися польський фільм «Волинь» онлайн, то зможе дізнатися, що не встигли молоді люди зіграти весілля, як в їхніх краях пронеслася жахлива звістка про початок війни. Тепер молодий чоловік повинен взяти в руки зброю і відправитися на війну, щоб захищати свою батьківщину і сім'ю від фашистів. Тепер польська красуня Зося залишається в чужій країні одна. Тут у неї немає друзів і близьких людей, з якими вона могла б поділитися своїми переживаннями. Вона розуміє, що повинна бути сильною і спробувати витримати всі випробування, але тільки з приходом німецької армії в ці краї, надії на краще стає все менше. У цьому художньому фільмі показана волинська трагедія 1941 року.

Кіно Волинь 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

Волынь

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*
zerx
Адміністратори
Хто вже переглянув цей фільм? Він справді антиукраїнський чи то так тільки пишуть?
8 березня 2017 13:34
80
Креан
Гості
Он снят по реальным событиям. И да украинцы в фильме времен 40 г. Как и украинцы 2014г. Палачи.
24 березня 2017 21:44
0
Світлана
Гості
Креан,
Вся правда про бандерівців. Нелюди...
1 квітня 2017 17:01
0
garbuzik
Гості
zerx, сказати просто, що фільм антиукраїнський - це не сказати нічого. У фільмі змальовано всіх українців і в першу чергу ОУН УПА, як якихось звірів, які винищували поляків на теренах України на генному рівні. Як на мене, це міжнародний скандал! Смажовскі дуже добре піливає масла в вогонь під-час війни України з паРашою, показуючи всю нашу націю, тим паче західняків, звірами, а не людьми. Говорити можна багато, але цей фільм ніколи нікому не порекомендую!
20 квітня 2017 23:28
0