Волинь 2016
Рік:
Країна:
Режисер:
Войчех Смажовскі
В ролях:
Ізабела Куна, Томаш Саприка, Аркадіуш Якубік, Лех Диблік, Яцек Брачак, Міхаліна Лабач, Василь Василік, Анджей Попіл, Адріан Заремба, Себастьян Стегман

Волинь 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Волинь 2016 українською мовою

Війна не приносить щастя ні в один будинок, вона руйнує сім'ї і змушує людей страждати. Польський фільм «Волинь» 2016 розповість про страшні події, з якими довелося зіткнутися жителям того періоду, коли в кожен будинок увірвалася Друга світова війна. У центрі сюжету - красива дівчина Зося Главацька. Ця красуня народилася в одній польській родині, в якій батьки дівчини жили дуже бідно і тому в силу обставин повинні були видати дочку заміж за нелюба хлопця з України. Героїня довго опиралася цьому рішенню, але так і не змогла переконати рідних в зворотному.

Якщо глядач продовжить дивитися польський фільм «Волинь» онлайн, то зможе дізнатися, що не встигли молоді люди зіграти весілля, як в їхніх краях пронеслася жахлива звістка про початок війни. Тепер молодий чоловік повинен взяти в руки зброю і відправитися на війну, щоб захищати свою батьківщину і сім'ю від фашистів. Тепер польська красуня Зося залишається в чужій країні одна. Тут у неї немає друзів і близьких людей, з якими вона могла б поділитися своїми переживаннями. Вона розуміє, що повинна бути сильною і спробувати витримати всі випробування, але тільки з приходом німецької армії в ці краї, надії на краще стає все менше. У цьому художньому фільмі показана волинська трагедія 1941 року.

Дивитися онлайн трейлер фільму Волинь 2016 українською

  • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*