Волинь 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
150 хв. / 02:30
Режисер:
Войчех Смажовскі
В ролях:
Ізабела Куна, Томаш Саприка, Аркадіуш Якубік, Лех Диблік, Яцек Брачак, Міхаліна Лабач, Василь Василік, Анджей Попіл, Адріан Заремба, Себастьян Стегман
Формат:
mp4, 3gp

Волинь 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Волинь 2016 українською мовою

Війна не приносить щастя ні в один будинок, вона руйнує сім'ї і змушує людей страждати. Польський фільм «Волинь» 2016 розповість про страшні події, з якими довелося зіткнутися жителям того періоду, коли в кожен будинок увірвалася Друга світова війна. У центрі сюжету - красива дівчина Зося Главацька. Ця красуня народилася в одній польській родині, в якій батьки дівчини жили дуже бідно і тому в силу обставин повинні були видати дочку заміж за нелюба хлопця з України. Героїня довго опиралася цьому рішенню, але так і не змогла переконати рідних в зворотному.

Якщо глядач продовжить дивитися польський фільм «Волинь» онлайн, то зможе дізнатися, що не встигли молоді люди зіграти весілля, як в їхніх краях пронеслася жахлива звістка про початок війни. Тепер молодий чоловік повинен взяти в руки зброю і відправитися на війну, щоб захищати свою батьківщину і сім'ю від фашистів. Тепер польська красуня Зося залишається в чужій країні одна. Тут у неї немає друзів і близьких людей, з якими вона могла б поділитися своїми переживаннями. Вона розуміє, що повинна бути сильною і спробувати витримати всі випробування, але тільки з приходом німецької армії в ці краї, надії на краще стає все менше. У цьому художньому фільмі показана волинська трагедія 1941 року.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Волинь 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

Волынь

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*
zerx
Адміністратори
Хто вже переглянув цей фільм? Він справді антиукраїнський чи то так тільки пишуть?
8 березня 2017 13:34
153
Креан
Гості
Он снят по реальным событиям. И да украинцы в фильме времен 40 г. Как и украинцы 2014г. Палачи.
24 березня 2017 21:44
0
Світлана
Гості
Креан,
Вся правда про бандерівців. Нелюди...
1 квітня 2017 17:01
0
garbuzik
Гості
zerx, сказати просто, що фільм антиукраїнський - це не сказати нічого. У фільмі змальовано всіх українців і в першу чергу ОУН УПА, як якихось звірів, які винищували поляків на теренах України на генному рівні. Як на мене, це міжнародний скандал! Смажовскі дуже добре піливає масла в вогонь під-час війни України з паРашою, показуючи всю нашу націю, тим паче західняків, звірами, а не людьми. Говорити можна багато, але цей фільм ніколи нікому не порекомендую!
20 квітня 2017 23:28
0
farmacevt
Відвідувачі
Знаю багатьох людей, які пережили ті часи. Чекаю фільм на український мові
27 серпня 2017 16:15
1