Макбет 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Час:
01:53
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Джастін Курзель
В ролях:
Девід Хейман, Маріон Котійяр, Моріс Роевз, Елізабет Дебікі, Росс Андерсон, Джек Рейнор, Девід Тьюліс, Педді Консідайн, Шон Харріс, Майкл Фассбендер
Формат:
mp4, 3gp

Макбет 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Макбет 2015 українською мовою

У середині XI століття багатьом людям жилося дуже важко, в ті часи медицина була розвинена слабо, тому зазвичай чоловіки і жінки не жили довго, а багато хто вмирав в ранньому віці від різних хвороб. Крім того, людям непросто доводилося діставати їжу для себе і своїх сімей, але сидіти вдома теж було не можна, тому що можна було просто померти з голоду. Тому багато представників сильної статі брали в руки зброю і починали битися під якимось прапором, причому багатьом з них було все одно, на чиєму боці битися, вони вибирали того, хто платив більше. Жили тоді і люди, які більше всього на світі хотіли влади, для них не мало ніякого значення, кого треба вбити і які страшні вчинки здійснити, вони спали і бачили себе владиками величезних земельних угідь, яким поклоняється безліч підданих, одним з таких людей був лорд Макбет.

Цей відважний чоловік довгий час вірою і правдою служив своєму королю, він не один раз виступав зі своїм військом проти ворогів Англії і часто брав перемоги. Не так давно герой розбив ще одного противника, після чого зустрів трьох дивних жінок, які були відьмами, передбачив, що дуже скоро Макбет стане правителем всій Англії. Спершу доблесний воїн не повірив цим вигадкам, але чим довше він думав над почутим, тим виразніше розумів, що можна дуже легко сісти на трон. Справа в тому, що скоро до нього повинен був приїхати король, щоб віддячити Макбета за чергову перемогу над ворогом, саме в цей час можна було вбити правителя, а потім зайняти його місце. Герой разом з коханою жінкою почне розробляти план захоплення влади, намагаючись не упустити жодну деталь, щоб все пройшло відмінно.

Фільми 2015 онлайн

Кіно Макбет 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

Макбет

Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*