Шукач води 2014
HDRip
Рік:
2014 рік
Країна:
Австралія, США, Туреччина
Час:
01:51
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Рассел Кроу
В ролях:
Джай Кортні, Майкл Дорман, Рассел Кроу, Джем Йилмаз, Крістофер Соммерс, Райан Корр, Йилмаз Ердоган, Ділан Джорджіадес, Жаклін МакКензі, Ольга Куриленко
Формат:
mp4, 3gp

Шукач води 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Шукач води 2014 українською мовою

Житель Австралії Коннор займався фермерством і напружено трудився, поки в його будинок не постукала біда. Двоє дорослих синів чоловіка, вирушили добровольцями на Першу світову війну і зникли там безвісти. Мати зниклих солдат не винесла важкого тягаря невідомості і померла. Після похорону дружини герой фільму «Шукач води» розуміє, що його більше нічого не утримує в рідних краях, і вирішує, що повинен хоча б спробувати розшукати своїх дітей. Чоловік відправляється на інший континент, до Туреччини, туди, де ще недавно йшли кровопролитні бої.

Йому відомо лише, що хлопці зникли після найбільшої битви в містечку Галліполі, де полягло кілька тисяч бійців. Однак діти Коннора в списках загиблих не значилися, і в його душі ще не згасла надія, відшукати їх живими. І якщо хоч найменший шанс знайти їх, то батько повинен був обов'язково його використовувати. Буквально по крупицях австралійський фермер збирає відомості про своїх хлопців. Рішуче і наполегливо він долає безліч труднощів, але не відступає назад, так як налаштований докопатися до справжніх причин зникнення своїх дітей. Батьківська любов і неймовірна сила духу допомагають йому долати перешкоди і вірити там, де багато інших вже втратили будь-яку надію.

Фільми 2014 онлайн

Кіно Шукач води 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Шукач води 2014
Шукач води 2014
Шукач води 2014
Шукач води 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*