» » Назустріч незвіданому 1956
Назустріч незвіданому 1956
Рік:
1956 рік
Країна:
Час:
115 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Мервін ЛеРой
В ролях:
Вільям Холден , Ллойд Нолан , Вірджинія Лейт , Чарльз МакГроу , Мюррей Хемілтон , Підлогу Фікс , Джеймс Гарнер , Л. К. Джонс , Карен Стіл , Бартлетт Робінсон
Формат:
mp4, 3gp

Назустріч незвіданому 1956 дивитися онлайн

Опис фільму Назустріч незвіданому 1956 українською мовою

Майор ВПС США Лінкольн Бонд був захоплений під час Корейської війни і піддавався тортурам, втомився чинити опір і через 14 місяців підписав зізнання, яке згодом використовувалося для пропаганди. Після його звільнення знадобився рік, щоб оправитися від переживань. Відновився офіцер з'являється в Льотному центрі на базі ВПС Едвардс, сподіваючись повернутися на роботу в якості льотчика-випробувача. Його старий приятель, полковник Маккі робить все можливе, щоб допомогти Лінкольну, але командир, бригадний генерал Банер не погоджується довірити йому техніку, сумніваючись у стабільності льотчика. Бонд приймає пропозицію командира в звичайних польотах виконувати роль дублера. Банер – практичний лідер, він сам виконує небезпечні завдання.

Коли Лінкольн летить на новому винищувачі Гілберта XF-120 він виявляє небезпечні технічні проблеми. Тим не менше ніхто не вірить його твердженнями. Особливо схвильований глава компанії, що побудувала винищувач, Гілберт. Коли генерал намагається повторити маневри Бонда, нічого неприємного не відбувається. Коли у випробувальному польоті виникає загроза, Бонд спокійно і вміло приходить на допомогу Банеру. Майор Джо Крейвен, ще один близький друг головного героя, гине, коли крило його XF-120 відривається, підтверджуючи побоювання Бонда.

Кіно Назустріч незвіданому 1956 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*