» » Холодне танго 2017
Холодне танго 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
107 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Павло Чухрай
В ролях:
Юлія Пересільд , Риналь Мухаметов , Карина Каграманян , Сергій Гармаш , Єлисей Никандров , Ася Громова , Моніка Санторо , Валерія Ткаченко , Андрюс Бялобжескис , Марія Малиновська
Формат:
mp4, 3gp

Холодне танго 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Холодне танго 2017 українською мовою

Життя може перетворюватися у суцільну драму, яку, здається, просто неможливо пережити. Головний герой драматичного фільму в силу життєвих обставин опинився в непростій ситуації, намагаючись домогтися розташування тієї, хто все ще викликає в його душі справжні почуття.

Вони разом виросли. Ще в дитинстві хлопчина дивився на дівчинку серйозними, вдумливими очима і казав, що він її вибрав. Раз і назавжди. Так буде навіки, і ніщо не зможе цьому перешкодити і розлучити їх. Вони подорослішали. Війна розлучила два світлих, люблячих серця. Але життя продовжується, і ось жахливі події залишилися позаду, а хлопець примудрився уникнути страшної долі. Тепер він, нарешті, опинився в рідних місцях, до болю улюблених стінах. Він знову зустрічає її – ту, що запропонована йому долею. Кохана виявляється дочкою його заклятого ворога. Все це перевертає світ пари з ніг на голову. Він нескінченно просить вибачення, але вона каже, що це неможливо.

Дівчина не може забути біль розлуки. В дитинстві наші герої ніколи б не подумали, що майбутньому дійдуть до такого розвитку подій. Почуття розривають серця, і ні найменшого натяку поліпшення відносин. А адже колись хлопець дав обіцянку, ось тільки тепер вона більше не хоче про це чути.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Холодне танго 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*