Сталінград 1993
Рік:
1993 рік
Країна:
Час:
134 хв.
Переклад:
російський, двоголосий
Режисер:
Йозеф Вільсмайер
В ролях:
Домінік Хорвіц , Томас Кречман , Йохен Нікель , Себастьян Рудольф , Дана Ваврова , Мартін Бенрат , Сильвестр Грот , Карел Гержманек , Хайнц Эмигхольц , Фердинанд Шустер
Формат:
mp4, 3gp

Сталінград 1993 дивитися онлайн

Опис фільму Сталінград 1993 українською мовою

Німецький погляд через півстоліття на військові події під Сталінградом. Німецькі офіцери Вицланд, Райзер і Роледер після успішно проведених на півночі Африки операцій, насолоджуються спокоєм і красою Італії. По закінченні відпустки їх відряджають у армію під командуванням Паулюса і перекидають в Сталінград. Після тиші й тепла Італії, опинитися в пеклі боїв в оточенні радянських військ, нічого жахливішого придумати не можна.

Нескінченний холод, сжимающееся кільце оточення, відсутність елементарних умов для життя зробили свою справу. Коли-то браві німецькі солдати перетворюються в озлоблений набрід, готовий за окраєць хліба вбивати своїх. Щоб спробувати вирватися з цього кошмару, Райзер пропонує прикинутися пораненими і покинути місто на санітарному літаку. Як ні намагалися герої фільму, літак відлітає без них. Єдине, що їм залишається, це всіма силами спробувати вижити. З 260 тисяч фашистів, які воювали під командуванням фельдмаршала Паулюса, 91000 опинилася в полоні, повернулися додому лише 6000. Серед них не було ні Вицланда, ні Райзера, ні Роледера.

Кіно Сталінград 1993 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*