Т-34 2018
Рік:
2018 рік
Країна:
Режисер:
Олексій Сидоров
В ролях:
Олександр Петров, Віктор Добронравов, Ірина Старшенбаум, Вінцец Кіфер, Петро Скворцов, Семен Треськунов, Артем Бистров, Мікаел Джанібекян, Антон Богданов, Софія Синіцина
Формат:
mp4, 3gp

Т-34 2018 дивитися онлайн

Опис фільму Т-34 2018 українською мовою

Дії розгортаються в далекому сорок першому році двадцятого століття. Друга світова війна тільки почалася. В одному з боїв радянський солдат на прізвище Івушкіна браво і хвацько знищує на своєму танку більше десятка німецьких машин під командуванням Клауса Ягера, є іменитим танкістом. Проте в кінці бою танк нашого героя виявляється повністю знищеним. У живих залишається лише він і його помічник. Обох солдатів німці беруть у полон, який затягується для бійців на цілих три роки.

1944-ий рік. Німецьке командування дає розпорядження організувати полігон для танкових навчань. Очолює це дійство той самий Ягер. Військові тренуватимуться на трофеї – Т-34 які були захоплені в ході битв. Івушкіна погоджується взяти участь в цьому, хоч інші полонені і відмовляють його від цього божевілля. Йому та іншим військовополоненим належить стати гарматним м'ясом для німецьких танкістів. Однак ніхто абсолютно не очікував, що відважний боєць червоної армії використовує замішання гітлерівців для зухвалого втечі. Йому і ще кільком відчайдушним щасливчикам вдається вирватися з полону. До Чехії рукою подати. Проте за ними женуться «Пантери», якими керують кращі бійці Ягера.

Фільми 2018 які вже вийшли

Дивитися онлайн трейлер фільму Т-34 2018 українською

  • Трейлер
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*