» » Книжкова злодійка 2013
Книжкова злодійка 2013
Рік:
2013 рік
Країна:
Час:
02:11
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Браян Персивал
В ролях:
Барбара Ауер, Бен Шнетцер, Джеффрі Раш, Райнер Бок, Роджер Аллам, Ніко Лірш, Софі Нелісс, Олівер Штоковскі, Емілі Уотсон, Карина Візе
Формат:
mp4, 3gp

Книжкова злодійка 2013 дивитися онлайн

Опис фільму Книжкова злодійка 2013 українською мовою

Військова драма «Книжкова злодійка » є екранізацією роману відомого австралійського письменника Маркуса Зузака «Книжковий злодій». Дії фільму розгортаються в кінці 40-х років минулого століття в Мюнхені, за часів світанку нацизму. Світ знаходиться на межі Другої світової війни. Головна героїня фільму - дев'ятирічна Лізель, після похорону старшого брата виявляється у прийомних батьків. Вона зовсім не освічена, і в новому будинку потихеньку починає вчитися читати. Незабаром книги відкривають для Лізель новий світ, в якому вона дізнається багато нового і цікавого. Героїня читає все, що попадається під руку, одного разу доходить навіть до того, що вона починає красти книги.

Лізель дуже болісно реагує, коли з початком війни, фашисти починають зжити все книги, вважаючи їх розсадником зла і непотрібної інформації. Те, що відбувається змушує її задуматися про дійсний сенс війни. Однак найбільший шок Лізель відчуває тоді, коли в будинку її прийомних батьків виявляється поранений єврейський хлопчик.

Фільми 2013 онлайн

Кіно Книжкова злодійка 2013 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

Воровка книг

Загрузка...
Книжкова злодійка 2013
Книжкова злодійка 2013
Книжкова злодійка 2013
Книжкова злодійка 2013
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*