» » Книжкова злодійка 2013
Книжкова злодійка 2013
Рік:
Країна:
Час:
02:11
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Браян Персивал
В ролях:
Барбара Ауер, Бен Шнетцер, Джеффрі Раш, Райнер Бок, Роджер Аллам, Ніко Лірш, Софі Нелісс, Олівер Штоковскі, Емілі Уотсон, Карина Візе

Книжкова злодійка 2013 дивитися онлайн

Опис фільму Книжкова злодійка 2013 українською мовою

Військова драма «Книжкова злодійка » є екранізацією роману відомого австралійського письменника Маркуса Зузака «Книжковий злодій». Дії фільму розгортаються в кінці 40-х років минулого століття в Мюнхені, за часів світанку нацизму. Світ знаходиться на межі Другої світової війни. Головна героїня фільму - дев'ятирічна Лізель, після похорону старшого брата виявляється у прийомних батьків. Вона зовсім не освічена, і в новому будинку потихеньку починає вчитися читати. Незабаром книги відкривають для Лізель новий світ, в якому вона дізнається багато нового і цікавого. Героїня читає все, що попадається під руку, одного разу доходить навіть до того, що вона починає красти книги.

Лізель дуже болісно реагує, коли з початком війни, фашисти починають зжити все книги, вважаючи їх розсадником зла і непотрібної інформації. Те, що відбувається змушує її задуматися про дійсний сенс війни. Однак найбільший шок Лізель відчуває тоді, коли в будинку її прийомних батьків виявляється поранений єврейський хлопчик.

Кіно Книжкова злодійка 2013 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Книжкова злодійка 2013
Книжкова злодійка 2013
Книжкова злодійка 2013
Книжкова злодійка 2013
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*