» » Зимова війна 2017
Зимова війна 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Жанр:
Час:
140 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Девід Абокайя
В ролях:
Девід Абокайя , Benoit Davin , Naccari Natale , Philippe Coste , Лорен Гіо , Anthony Wauters , Adrien Caus , Максанс Лерэн , Sonia Pérez , Erik Mismaque
Формат:
mp4, 3gp

Зимова війна 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Зимова війна 2017 українською мовою

Війна – страшне, нещадне і потворне дійство Події фільму розвиваються в січні далекого 1945-го року, коли Друга світова війна вже наближалася до свого завершення. В основу сюжету покладена історія битви, відомого нині як "Французький Сталінград". В той важкий місяць першому французькому полку десантників разом з американським військовим підрозділом належало виконати складну місію і відвоювати у ворожих сил Ельзас.

Союзницьке підрозділ, докладаючи нелюдських зусиль, змушене було кілька днів поспіль оборонятися від німецьких військ в засніженому лісі, утримуючи кордон міста під назвою Жебсайм. Після цього і відбулася історична битва. Однак на той момент союзницькі війська були оточені з усіх боків численними німецькими силами і повинні були проявити максимум стійкості і витривалості, пізнаючи на собі всі жахи війни, і виживаючи в холодних і по-справжньому нестерпних умовах. Однак вони виявилися досить сильні, щоб вистояти і вступити в смертельну сутичку з ненависним ворогом, незважаючи ні на які труднощі і перешкоди. Їх подвиг зробив історію і послужив прикладом істинного героїзму справжніх воїнів.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Зимова війна 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*