Дігери 2016
HDRip
Рік:
Країна:
Жанр:
Час:
80 хв. / 01:20
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Тихон Корнєв
В ролях:
Марія Щекатурова, Олена Савастова, Володимир Кузнєцов, Роман Євдокимов, Андрій Левін, Кирило Кобзарев, Валерія Шкірандо, Ганна Васильєва, Євген Коряковский, Дін Фан

Дігери 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Дігери 2016 українською мовою

Дії фільму відбуваються в московському метро, чия розгалужена система підземних споруд стала вже більше нагадувати величезний місто під землею. Все починається з того, що перед самим закриттям останній поїзд, абсолютно не зменшуючи швидкості, проноситься мимо кінцевої станції метро, везучи в темряву тунелю отетерілих, які не розуміють, що відбувається, пасажирів. Столична влада приховує і не зраджують розголосу факти про зниклих безвісти людей.

Через кілька днів, так і не дочекавшись їх повернення, на пошуки зниклих відправляються їхні друзі. Спустившись вниз в гадану нескінченної павутину підземних тунелів, нашим героям належить пригадати всі моторошні чутки і кошмарні легенди, за довгі роки складені про столичне підземку, а так само докласти чимало зусиль, щоб знайти своїх зниклих друзів в безкрайніх склепіннях підземних комунікацій. Але те, що вони в результаті там виявлять, виявиться набагато жахливішим, ніж все, що до цього моменту було. Наші герої, відкривши неймовірну таємницю, зіткнутися з тими, хто дуже не хоче, щоб шокуюча інформація про їх існування вийшла за межі їх підземного світу.

Кіно Дігери 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*