Дігери 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Жанр:
Час:
80 хв. / 01:20
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Тихон Корнєв
В ролях:
Марія Щекатурова, Олена Савастова, Володимир Кузнєцов, Роман Євдокимов, Андрій Левін, Кирило Кобзарев, Валерія Шкірандо, Ганна Васильєва, Євген Коряковский, Дін Фан
Формат:
mp4, 3gp

Дігери 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Дігери 2016 українською мовою

Дії фільму відбуваються в московському метро, чия розгалужена система підземних споруд стала вже більше нагадувати величезний місто під землею. Все починається з того, що перед самим закриттям останній поїзд, абсолютно не зменшуючи швидкості, проноситься мимо кінцевої станції метро, везучи в темряву тунелю отетерілих, які не розуміють, що відбувається, пасажирів. Столична влада приховує і не зраджують розголосу факти про зниклих безвісти людей.

Через кілька днів, так і не дочекавшись їх повернення, на пошуки зниклих відправляються їхні друзі. Спустившись вниз в гадану нескінченної павутину підземних тунелів, нашим героям належить пригадати всі моторошні чутки і кошмарні легенди, за довгі роки складені про столичне підземку, а так само докласти чимало зусиль, щоб знайти своїх зниклих друзів в безкрайніх склепіннях підземних комунікацій. Але те, що вони в результаті там виявлять, виявиться набагато жахливішим, ніж все, що до цього моменту було. Наші герої, відкривши неймовірну таємницю, зіткнутися з тими, хто дуже не хоче, щоб шокуюча інформація про їх існування вийшла за межі їх підземного світу.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Дігери 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*
reksona
Відвідувачі
Фільм для любителів. Мені не сподобався.
10 січня 2018 16:05
7