Ми ще тут 2014
HDRip
Рік:
2014 рік
Країна:
Жанр:
Час:
01:24
Переклад:
російський, одноголосий
Режисер:
Тед Гейган
В ролях:
Барбара Кремптон, Елісса Брі, Ендрю Сенсеніг, Ларрі Фесенден, Келсі Дакота, Ліза Марі, Гай Гані, Майкл Патрік Ніколсон, Сьюзен Гібні, Монте Маркем
Формат:
mp4, 3gp

Ми ще тут 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Ми ще тут 2014 українською мовою

У 1979 році вже немолода сімейна пара Енн і Пол Сачетті, все ще важко переживає загибель сина в жахливій автокатастрофі, вона вирішує кардинально змінити своє життя і переїздить в старовинний будинок, розташований в одній з тихих невеликих сіл Нової Англії. Пол сподівається, що спокійне життя допоможе Енн вийти з глибокої депресії, але по приїзду дружина починає стверджувати, що відчуває присутність сина в будинку. Доведена до повного відчаю жінка сподівається, що дух сина все-таки прийде попрощатися з батьками. Вони зустрічають сусідку Кет, яка радить їм терміновим чином покинути жахливий будинок, адже про нього в окрузі ходить недобра слава. Згідно з чутками, цей будинок був побудований на початку ХIХ століття сім'єю Дагмар і використовувався як похоронне бюро, але незабаром з'ясувалося, що не чиста на руку сім'я, продавала небіжчиків для досліджень і дослідів, закопуючи в землю порожні труни, після чого розлючені місцеві жителі прогнали нечестиву сім'ю з селища.

Незважаючи на почуту льодову душу історію, Енн все ще вірить, що в будинку знаходиться дух її сина. Вона запрошує до хати своїх друзів екстрасенсів, щоб ті провели спіритичний сеанс, встановивши контакт з винуватцем паранормальних явищ, що з недавнього часу виникають в будинку. Провівши ритуал, сімейство Сачетті з жахом дізнається, що цей будинок має свою власну зловісну енергетику.

Фільми 2014 онлайн

Кіно Ми ще тут 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Ми ще тут 2014
Ми ще тут 2014
Ми ще тут 2014
Ми ще тут 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*